Сільське господарство та промисловість Автор: admin2 Друкувати

Де знайти якісний кухонний посуд?

  • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: посуд, Posudmeister

    Велика кількість людей не задоволені якістю придбаного кухонного посуду. Через те що на ринку багато кухонної продукції низької якості, а навіть ті предмети посуду, що мають далеко не низькі цiни, часто викликають розчарування серед споживачів.

    kux.jpg (83.34 Kb)

    Я хочу написати про те, як купити якісну сковороду і залишитися задоволеним своїм вибором. Треба відзначити, що обирав посуд я в інтернет-магазині кухонного посуду. Це значно зекономило мій час і грoші. Серед усіх сайті, що пропонують елітний посуд, мені більше сподобався Посудмейстер http://www.posudmeister.ua/catalogue/11.html.

    Як і кожен споживач, я хотів купити сковороду, яка буде відповідати наступним основним вимогам: справно служити не менше 10-15 років, бути безпечною для здоров'я, надасть можливість приготування корисні страви без застосування масла, бути ергономічною, мати естетичний вигляд та адекватну якості ціну.

    Але які сковороди пропонує нам сучасний ринок?

    Наприклад, чавунна сковорода. Вони, звичайно, мали свого часу велику популярність, вони довговічні, нешкідливі для здоров'я, але дуже важкі, довго розігріваються і готувати на них доводиться з великою кількістю масла. А, як відомо, масло на сковорідці перетворюється на канцерогени (отрути). Ці сковороди також не підходять для людей, які змушені контролювати рівень холестерину або просто хочуть бути стрункішими.

    Ще легко знайти сковороди зі сталі. Вони є з антипригарним покриттям: тефлоновим або титановим. Зовсім недавно сковороди з тефлоновим покриттям були серед лідерів продажів, але при всіх їхніх перевагах, вони мають великий недолік: покриття не довговічне, руйнується при нагріванні понад 200 градусів і в зв'язку з цим, може стати небезпечним для здоров'я. Справа в тому, що в технології виробництва тефлонового посуду використовується перфтороктанова кислота і перфтороктансульфонат, які отруйні самі по собі.

    Що стосується сковорід з титановим покриттям, вони безпечні для здоров'я, але їх антипригарне покриття теж не довговічне.

    Існує ще один вид - сковороди з керамічним покриттям. Вони теж абсолютно нешкідливі, так як сировиною для їх виробництва є глина і пісок. Основу сучасних керамічних сковорід, як правило, становить алюміній, а не важкий чавун, тому вони комфортні і користуються заслуженим попитом покупців.

    Недоліки, які не влаштовують споживачів в таких сковорідках - антипригарне покриття не довговічне, не стійке до подряпин, і не всі керамічні сковороди мають дно з металевими вставками для роботи на сучасних індукційних плитах.

    Тож, якщо ви хочете купити сковороду з керамічним покриттям, потрібно знати, що довговічність антипригарного покриття залежить від його якості і товщини самої сковороди.

    Якщо казати коротко, краще купувати сковороду з литого алюмінію, з якісним антипригарним покриттям, від відомого виробника, не надто легку, з товщиною дна і стінок сковороди не менше 4-5 мм. Сковороди, що продаються на ринку і ті, що коштують менше 200 гривень краще взагалі не розглядати. Якщо Ви плануєте використовувати на вашій кухні сучасну індукційну плиту, то звичайно сковорода повинна мати феромагнітну вставку в своєму дні.

    Сподіваюсь, мій досвід та сайт Posudmeister допоможе комусь зробити вдалий вибір кухонного посуду.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми