Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

У Криму "покінчили" із сільським господарством

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Крим, сільське господарство, вода

  Кримський Бандерівець повідомляє, що катастрофічна ситуація в Криму з водними ресурсами привела до повного зникнення на території півострова сільського господарства як такого, а тієї води, що залишилася, вистачить лише на один мільйон людей.

  9361_1478466437_abb74186-4ef3-4fb1-a70f-d7225234a1_w987_r1_s.jpg (107.09 Kb)

  Директор Інституту водних проблем і меліорації НААН України сьогодні заявив, що в Криму залишилися лише 15 діючих водосховищ, кожне з яких розраховане на 450 мільйонів кубометрів, однак заповнено лише на одну четверну цього обсягу. На думку Михайла Ромащенко, при таких запасах прісної води ні про яке сільському господарстві в Криму вести мову не можна – цієї води вистачить лише для задоволення потреб одного мільйона чоловік.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителям "Д/ЛНР" можуть виплатити пенсії за минулі роки

  Учений також зазначив, що в Криму настільки величезний дисбаланс між запасами прісної води і потребами місцевого населення, що нинішні запаси води дозволяють забезпечити лише одну четверту частину від норми споживання, передбаченої стандартами ООН. Так, ресурсів Криму вистачить лише на 380 кубометрів води на одну людину в рік, в той час як стандарт ООН становить 1700 кубометрів. Ромащенко підкреслив, що сільське господарство тепер неможливо в Криму не тільки тому, що на півострові гострий дефіцит прісної води, але і з-за засолення ґрунтів – цей процес вже йде повним ходом.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google повертається до проекту смарт-окулярів Google повертається до проекту смарт-окулярів
Компанія Google постійно щось розробляє, але далеко не всі проекти доходять до анонсу або повноцінного релізу. Яскраві того приклади — медіаплеєр Nexu...
Nokia 8 повернеться до Nokia 8 повернеться до "начинки" фінського бренду
Минулого тижня стало відомо, що до кінця року компанія HMD Global представить ще чотири смартфони під брендом Nokia. Це буде доступний Nokia 2, предст...
В Україні з'явилися срібні гривні В Україні з'явилися срібні гривні
Національний банк України випустив сувенірні банкноти зі срібла номіналом 500 та 100 грн.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми