Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

У Криму "покінчили" із сільським господарством

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Крим, сільське господарство, вода

  Кримський Бандерівець повідомляє, що катастрофічна ситуація в Криму з водними ресурсами привела до повного зникнення на території півострова сільського господарства як такого, а тієї води, що залишилася, вистачить лише на один мільйон людей.

  9361_1478466437_abb74186-4ef3-4fb1-a70f-d7225234a1_w987_r1_s.jpg (107.09 Kb)

  Директор Інституту водних проблем і меліорації НААН України сьогодні заявив, що в Криму залишилися лише 15 діючих водосховищ, кожне з яких розраховане на 450 мільйонів кубометрів, однак заповнено лише на одну четверну цього обсягу. На думку Михайла Ромащенко, при таких запасах прісної води ні про яке сільському господарстві в Криму вести мову не можна – цієї води вистачить лише для задоволення потреб одного мільйона чоловік.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителям "Д/ЛНР" можуть виплатити пенсії за минулі роки

  Учений також зазначив, що в Криму настільки величезний дисбаланс між запасами прісної води і потребами місцевого населення, що нинішні запаси води дозволяють забезпечити лише одну четверту частину від норми споживання, передбаченої стандартами ООН. Так, ресурсів Криму вистачить лише на 380 кубометрів води на одну людину в рік, в той час як стандарт ООН становить 1700 кубометрів. Ромащенко підкреслив, що сільське господарство тепер неможливо в Криму не тільки тому, що на півострові гострий дефіцит прісної води, але і з-за засолення ґрунтів – цей процес вже йде повним ходом.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Не The Ukrainians: Анонсовано ще одну українську альтернативу Не The Ukrainians: Анонсовано ще одну українську альтернативу "Вконтакте"
Частина творців соціальної мережі Ukrainians, яка припинила існування на початку вересня, оголосили про створення нової соцмережі ЄСВОЄ.
Apple дав імена новим смартфонам Apple дав імена новим смартфонам
Раніше вважалося, що компанія Apple не буде зраджувати традиціям і назве нові гаджети: iPhone 7s, iPhone 7s Plus та iPhone 8, але отримані дані свідча...
Найвисокооплачуваніші актори Голлівуду - рейтинг Найвисокооплачуваніші актори Голлівуду - рейтинг
Forbes назвав найвикосокооплачуванішого актора 2017 року. Це Марк Уолберг, який знявся у фільмах "Здрастуй, тату, Новий рік! 2" і "Трансформери: Остан...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми