Сільське господарство та промисловість, Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Рибалити фермерам стане дешевше

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: фермери, сільське господарство

  Верховна Рада ухвалила за основу закон, що прибирає неузгодженості між Змельним та Водним кодексами, завдяки яким фермери, які займаються рибництвом, змушені одночано арендувати і водне плесо, і землю під ним.

  5420_1412594294_4242.jpg (75.06 Kb)


  За відповідний законопроект № 3157 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об'єктів у комплексі з земельними ділянками" проголосували 247нардепів.

  Як зазначається у пояснювальній записці до законопроекту, практика правозастосування положень Водного кодексу України від 06 червня 1995 року № 213/95-ВР та Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року № 2768-III при передачі в оренду водних об'єктів у комплексі з земельними ділянками, на яких вони розташовані виявила неоднозначність тлумачення статей цих кодексів, які доцільно усунути.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці кинулися здавати долари

  Як наголошується, неузгодженості в законодавстві розширюють можливості довільного прийняття рішень уповноваженими посадовцями, що, в свою чергу, посилює корупційні ризики та сповільнює ділову активність у сфері аграрного бізнесу, ухвалення ж відповідного закону усуває ці негативні явища.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми