Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

Гройсман назвав локомотив для української економіки

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: економіка

  Уряд розглядає машинобудування як одну з найважливіших комплексних галузей промисловості, від якої залежить подальший економічний успіх України.

  1351_54061a9031ad5_22_3_2_650x410.jpg (53.02 Kb)


  Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман в привітанні працівників галузі з професійним святом – Днем машинобудівника, повідомляє урядова прес-служба.

  «Українські машинобудівники, маючи значний досвід, розробляють і проектують складні системи і прилади: побутову техніку і засоби радіозв’язку, обладнання для легкої і харчової промисловості, верстати та агропромислову техніку. Наше виробництво включає в себе хімічне і будівельне машинобудування, обладнання для видобутку корисних копалин і підприємств важкої промисловості. Українські фахівці авіакосмічної галузі мають високу репутацію на світовій арені», – підкреслив Гройсман.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пенсії за віком: стало відомо, які суми і кому будуть нараховані

  Він зазначив, що в Україні виробляється також чимало складної військової техніки, яка відповідає сучасним стандартам і робить Збройні Сили України одними з найбільш боєздатних у Європі.

  «Українські лікарні забезпечуються сучасним обладнанням, що вироблене в Україні й дозволяє діагностувати і лікувати складні захворювання. Фактично, існують цілі галузі промисловості, які можуть забезпечити українські машинобудівники. І разом ми здатні відновити наш потенціал», – підкреслив глава уряду.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми