Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

Росія нарощує обсяги торгівлі краденим з Донбасу вугіллям

 • Джерело: liga.net.  → Ключові теги: Донбас, вугілля, Росія

  У листопаді 2017 року через Росії було поставлено на експорт в країни Європи близько 280 тисяч тонн вугілля, нелегально вивезеного з окупованих районів Донецької та Луганської областей.

  9783_vug.jpg (40.81 Kb)


  Про це свідчать дані РЖД і ФТС.

  Це на 18,6%, або близько 44 тисяч тонн, більше, ніж в жовтні цього року (близько 236 тисяч тонн).

  Найбільшими експортерами донбаського вугілля залишаються компанії побіжного Сергія Курченко. На частку двох структур Курченко - Петролеум капітал і Компанія Газ-Альянс - в жовтні припало більше половини (140 300 тонн) всього нелегального експорту.

  У листопаді великі партії антрациту (більше 32 000 тон) на експорт поставляла також компанія "Російський антрацит" Олександра Германова. Він, за даними сайту Миротворець, в 2014 році був лідером сепаратистів в Ровеньках і Антрациті Луганської області. Кілька російських вугільних трейдерів називали LIGA.net реальним бенефіціаром компанії Олександра Мельничука, відомого як "заступник міністра енергетики ЛНР".

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Отримати субсидію стане складніше

  Безпосередньо Мельничуку належить компанія "Вугільні технології", яка в листопаді поставила на експорт 12 700 тонн антрациту.

  Серед великих постачальників також залишаються компанії "ТД Антрацит" Олександра Носко та "Глобал-Інвест" Андрія Малюченко.

  За всіма нелегальних постачань з Донбасу компанією-експортером, за даними ФМС, числиться російська державна компанія "РЖД-Логістика". Російські трейдери продовжують оформляти більшість експортних поставок контрабандного вугілля через офшорні компанії без вказівки країни призначення. Всього за такою схемою було вивезено в листопаді 243 000 тон антрациту.

  Також дані РЖД свідчать, що Росія з жовтня різко збільшила поставки антрациту з Донбасу до Польщі. Зокрема, в жовтні було поставлено 31 600 тонн, в листопаді - 22 200 тонн, тоді як у вересні всього 4300 тонн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми