Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

Росія нарощує обсяги торгівлі краденим з Донбасу вугіллям

 • Джерело: liga.net.  → Ключові теги: Донбас, вугілля, Росія

  У листопаді 2017 року через Росії було поставлено на експорт в країни Європи близько 280 тисяч тонн вугілля, нелегально вивезеного з окупованих районів Донецької та Луганської областей.

  9783_vug.jpg (40.81 Kb)

  Про це свідчать дані РЖД і ФТС.

  Це на 18,6%, або близько 44 тисяч тонн, більше, ніж в жовтні цього року (близько 236 тисяч тонн).

  Найбільшими експортерами донбаського вугілля залишаються компанії побіжного Сергія Курченко. На частку двох структур Курченко - Петролеум капітал і Компанія Газ-Альянс - в жовтні припало більше половини (140 300 тонн) всього нелегального експорту.

  У листопаді великі партії антрациту (більше 32 000 тон) на експорт поставляла також компанія "Російський антрацит" Олександра Германова. Він, за даними сайту Миротворець, в 2014 році був лідером сепаратистів в Ровеньках і Антрациті Луганської області. Кілька російських вугільних трейдерів називали LIGA.net реальним бенефіціаром компанії Олександра Мельничука, відомого як "заступник міністра енергетики ЛНР".

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Отримати субсидію стане складніше

  Безпосередньо Мельничуку належить компанія "Вугільні технології", яка в листопаді поставила на експорт 12 700 тонн антрациту.

  Серед великих постачальників також залишаються компанії "ТД Антрацит" Олександра Носко та "Глобал-Інвест" Андрія Малюченко.

  За всіма нелегальних постачань з Донбасу компанією-експортером, за даними ФМС, числиться російська державна компанія "РЖД-Логістика". Російські трейдери продовжують оформляти більшість експортних поставок контрабандного вугілля через офшорні компанії без вказівки країни призначення. Всього за такою схемою було вивезено в листопаді 243 000 тон антрациту.

  Також дані РЖД свідчать, що Росія з жовтня різко збільшила поставки антрациту з Донбасу до Польщі. Зокрема, в жовтні було поставлено 31 600 тонн, в листопаді - 22 200 тонн, тоді як у вересні всього 4300 тонн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року
Компанія SplashData, що займається наданням послуг з інформаційної безпеки, щорічно складає список найбільш популярних паролів на основі мільйонів вкр...
Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року
Популярний кінопортал IMDb оприлюднив ТОП-10 фільмів, які користувачі порталу чекають найбільше в 2018 році.
В Україні з'явився новий лідер брендового одягу В Україні з'явився новий лідер брендового одягу
Україна продовжує залишатися цікавою для міжнародних торговельних мереж. Серед нових брендів і торговельна марка родом з США — Under Armour.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми