Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

Росія стала годувати "пів світу" - Bloomberg

 • Джерело: inosmi.ru.  → Ключові теги: Росія, bloomberg

  • Експорт продовольства з Росії в 2017 році виріс на 25%, досягнувши рекордного показника в 19 мільярдів доларів.

  9914_photo_sizeds_1_650x410.jpg (37.09 Kb)


  • Вперше за п'ять років головним покупцем російського продовольства став Єгипет.

  Російський експорт продовольства збільшується завдяки в основному зростання світового попиту на пшеницю з цієї країни.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Субсидія "живими грошима": коли чекати надбавки до зарплати

  Поставки продовольства з цієї чорноморської країни в минулому році збільшилися на 25% до 19 мільярдів доларів, про що повідомив Російський експортний центр. Це найбільше збільшення з 2012 року. Рекордні показники забезпечені в основному за рахунок експорту пшениці і замороженої риби, хоча обсяги поставок цукру також різко зросли.

  Головний світовий експортер пшениці в останні роки захоплює все більшу частку ринку, збираючи рекордні врожаї і продаючи свою продукцію за привабливими цінами. У цьому сезоні експорт може встановити черговий рекорд. Півсвіту купує пшеницю з Росії, яка намагається знизити свою залежність від імпорту сільськогосподарської продукції після того, як у відповідь на санкції вона заборонила закуповувати деякі західні продукти.

  Зростання цін на пшеницю в минулому році також допоміг Росії більше заробити на продовольчому експорті, заявив директор московського аналітичного центру «Совекон» Андрій Сизов. Росія також збільшила експорт іншої сільськогосподарської продукції, такої як цукор і солодощі.

  У російському експорті пшениці переважають поставки в Єгипет, який імпортує велику кількість зерна, щоб нагодувати своє 95-мільйонне населення. Ця північноафриканська країна в минулому році перегнала Китай, вперше з 2012 року став найбільшим покупцем російського продовольства.

  У минулому році Єгипет на 44% збільшив закупівлі російських продуктів харчування, таких як пшениця і соняшникову олію, довівши їх до 1,74 мільярда доларів, про що повідомив Російський експортний центр. Китайський імпорт російського продовольства, такого як риба і насіння олійних культур, склав в сумі 1,72 мільярда доларів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми