Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

Син Януковича продав свої шахти на Донбасі

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: Янукович, шахти

  Шахти Новогродівська 1-3 і Росія були продані два тижні тому (у 20-х числах лютого) новому власнику. Формально ними числиться бізнесмен з Макіївки Валерій Атанов (виходець з групи Механік Віктора Вишневецького).

  3691_vug.jpg (40.81 Kb)

  Про це повідомляють джерела ринку.

  Видання повідомляє, що у цій угоді Атанов представляє інтереси Едуарда Бондаренка – голови Донбасенерго, контрольованої Олександром Януковичем.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Курс долара в Україні падає до "психологічної відмітки"

  Зазначимо, що Бондаренко підтвердив своє ставлення до обох шахтам, але при цьому підкреслив, що у цьому проекті він представляє власний інтерес.

  “Я не фронтир когось (Олександра Януковича – ред.). Якщо мій інтерес до цих компаній реалізується, я готовий їх розвивати – вже до липня на Новогродівській ми готові запускати лаву, яка буде видавати 60 тис. т вугілля в місяць проти сьогоднішнього нуля”, – розповів Бондаренко.

  Видання також пише, що до цього купити шахти хотів куратор державної вугільної галузі Віталій Карпачов. За його словами, зрив угоди стався у лютому, коли від неї відмовилася сторона продавця – група ДРФЦ Олександра Януковича.

  “Продавець вийшов з переговорного процесу”, – зазначив Карпачов.

  Крім того, він пов’язує зміну поведінки представників Януковича “з галасом у пресі” навколо своєї персони. У той же час джерела повідомляють, що учасники переговорів з боку старшого сина екс-президента відмовилися продавати компанії через порушення Віталієм Кропачовим своїх зобов’язань.

  Відзначимо, що Новогродівська 1-3 і Росія отримали частину так званих “полів” (покладів вугілля, що розробляються) однойменних державних шахт під час президентства Віктора Януковича. Реалізацією цього проекту в інтересах його сина Олександра займався Олександр Сичинава – тодішній глава наглядової ради Всеукраїнського банку розвитку з групи Мако.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми