Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

В Україні відкрили новий завод з виробництва холодильників

 • Джерело: ukrinform.ua.  → Ключові теги: бізнес

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у п’ятницю в ході робочої поїздки до Вінниці взяв участь у відкритті заводу холодильного обладнання компанії UBC Group.

  8551_630_360_1536326743-7832.jpg (61.81 Kb)


  Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

  «Ми відкриваємо сучасне високоінтенсивне підприємство, достатньо конкурентне, що є результатом політики держави і місцевої влади щодо залучення і розміщення інвестицій саме в Україні. Я радію від того, що в Україні створюються нові підприємства, саме зараз створюється порядку 50 компаній, великих і потужних. І якщо говорити про Вінницю - на території індустріального парку», - сказав Гройсман під час урочистостей з нагоди відкриття заводу.

  За його словами, обраний підхід щодо кластерного виробництва має величезні перспективи - створення тисяч робочих місць в Україні і виготовлення нашої якісної конкурентної продукції.

  Прем'єр зауважив, що настав час, коли українці мають повертатися додому.

  Президент компанії UBC Group Ігор Гуменний підкреслив, що тільки максимально сприятлива інвестиційна атмосфера з боку місцевої влади зробила можливим розміщення компанії у Вінниці. Він зазначив, що це має бути звичайним сервісом функціонування влади у кожному регіоні, адже навіть сьогодні інвестиційний клімат на 80% залежить від місцевої влади.

  На заводі з виробництва холодильного обладнання «GreenCool» наразі вже працює більше 250 співробітників, а до кінця поточного року тут буде створено до 750 робочих місць. Підприємство вже відвантажило першу партію продукції на експорт.

  Інвестиції UBC Group у І чергу заводу склали 10 млн євро. Для введення наступної черги передбачаються додаткові капіталовкладення у такому ж обсязі. Прогнозовані обсяги реалізації продукції першої черги підприємства становлять 400 млн грн на рік, а після реалізації ІІ черги (орієнтовно – у 2019-2020 роках ) вони зростуть до 700 млн грн на рік за умови створення додатково 1000 нових робочих місць.

  Завод холодильного обладнання GreenCool компанії UBC Group - це перше підприємство, яке запрацювало у межах індустріального парку «Вінницький кластер холодильного машинобудування». Угоду про його створення та функціонування було підписано 27 серпня 2018 року між Вінницькою міською радою, ПрАт «Українська пивна компанія» (UBC Group) та ТОВ «Промислово-інвестиційна компанія» як керуюча компанія індустріального парку.

  UBC Group – торговельно-промисловий холдинг, світовий лідер, що працює у галузі холодильної техніки та промопродуктів. Компанія працює понад 20 років та постачає продукцію у 120 країн світу. Серед її клієнтів є такі відомі торгові марки, як Coca-Cola, Pepsi, Carlsberg, Heineken, ABInBev, SABMiller, MolsonCoors, Nestle.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Xiaomi анонсував появу телефону для Xiaomi анонсував появу телефону для "мажорів"
Китайський виробник Xiaomi почав продаж свого найпотужнішого смартфону Mi Mix 3 у форм-факторі слайдера.
Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми