Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

Сміття з України збираються відправляти до Польщі

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: сміття, Польща

  В Україні так і не побудували підприємство, на якому можна було б переробляти тонни відпрацьованих батарейок, які українці здають на утилізацію. Крім того, в планах керівництва країни поки не передбачено будівництво такого заводу.

  7400_1545892085_21c67914b85e0e4b5df4a8d4a40d01e0.jpg (106.6 Kb)


  Заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв заявив, що в Польщі такі підприємства працюють, і не виключено, що Україна домовиться про співпрацю.

  «В Україні немає підприємств, які переробляють батарейки. Бізнес в цьому не зацікавлений, йому нецікаво. Уже двічі наші представники виїжджали до Польщі, де такі підприємства існують. Ми створюємо зараз певну схему роботи з небезпечними відходами, які повинні будуть транспортуватися. Поки все це на рівні переговорів», - заявив Пантелєєв.

  За його словами, в України вже немає вибору, і батарейки необхідно вивозити з країни, оскільки виробництво для їх утилізації найближчим часом в країні не з'явиться. В даний час всі елементи живлення збираються на спеціальних майданчиках.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми