Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

В Україні рекордно скоротилася промислове виробництво

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: промисловість

  У січні поточного року промислове виробництво в Україні скоротилося на 3,3 відсотка в порівнянні з показниками січня 2018 року.

  0156_1551159042_292846.jpg (41.27 Kb)


  Про це інформує Держстат.

  Навіть з урахуванням корекції на ефект календарних днів виробництво в січні цього року зменшилася на 2,9 відсотків до показників січня минулого року. Рекордне падіння виробництва в січні було зафіксовано у переробній промисловості - падіння досягло 5,5 відсотків. На 1,6 відсотків знизилося виробництво в добувній промисловості і в розробці кар'єрів. А ось в постачанні кондиціонованого повітря, пара, газу та електроенергії, навпаки, було зафіксовано зростання в 1,3 відсотка.

  Нагадаємо, що за підсумками 2018 року промислове виробництво в Україні зросло всього на 1,1 відсоток за всі дванадцять місяців, що є дуже низькою цифрою. Так, у добувній промисловості і розробці кар'єрів зростання склало 2,1 відсотка, у переробній промисловості - 0,2 відсотка, в постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря - 2,8 відсотків.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми