Сільське господарство та промисловість, Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

"Рошен" оприлюднили фінансовий звіт

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: Рошен

  ПрАТ “Київська кондитерська фабрика “Рошен” в 2018 році інвестувала 88,5 млн грн в виробниче обладнання і 243 млн грн в реконструкцію приміщень фабрики та благоустрій прилеглих територій, а також 7,4 млн грн – в реконструкцію котельні та тепломереж фабрики і 32,6 млн грн – в організацію дитячого центру.

  2586_119384.jpg (81.23 Kb)


  За даними звіту компанії, чистий дохід фабрики в 2018 році склав 373,3 млн грн (+44% до 2017 року), чистий прибуток збільшився в 4 рази – до 11,9 млн грн. Валовий прибуток склав 55,1 млн грн (+79%), довгострокові зобов’язання – 33,7 млн ​​грн (+10%), поточні зобов’язання – 222,3 млн грн (-46%).

  Як повідомлялося, компанія направить 5% прибутку на поповнення резервного капіталу, а 95% залишить нерозподіленим.

  Кондитерська корпорація Roshen проводить планову часткову модернізацію виробничих потужностей компанії, в зв’язку з цим збільшує статутний капітал Київської фабрики на 330 млн грн і Кременчуцької – на 300 млн грн.

  Корпорація Roshen, один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів, включає в себе Київську, Кременчуцьку (Полтавська обл.) кондитерські фабрики, два виробничі майданчики у Вінницькій області, масло-молочний комбінат “Бершадь молоко” (Вінницька обл.), два виробничі майданчики в Липецькій області (РФ), Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) і фабрику Bonbonetti Choco (Угорщина).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми