Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

Доходи київської фабрики Roshen виросли на 44%

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Рошен

  Протягом минулого року розташована в Києві фабрика Roshen збільшила дохід на 44%, що дорівнює 14 мільйонам гривень в порівнянні з попереднім звітним періодом. У загальній же складності доходи склали 373,34 мільйонів гривень. Більш того, на підприємстві в виробництво було інвестовано 331,5 млн гривень в 2013-2018 роках.

  2586_119384.jpg (81.23 Kb)


  Про це сказано в повідомленні фабрики.

  «Київська кондитерська фабрика Roshen в 2013-2018 роках інвестувала 88,5 млн гривень в виробниче обладнання і 243 млн гривень в реконструкцію приміщень фабрики та благоустрій прилеглих територій», - наголошується в опублікованому повідомленні.

  Разом з тим, відзначається, що на сьогоднішній день корпорація Roshen здійснює планову часткову модернізацію виробничих потужностей компанії. Через це компанія має намір збільшити статутний капітал Київської фабрики на 330 млн гривень і Кременчуцької - на 300 млн гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми