Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

Німецька промисловість переходить на скорочений робочий день

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота

  Німецька промисловість очікує зростання числа трудящих, переведених на неповний робочий день.

  1094_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Згідно з результатами опитування, 8,5% від загального числа німецьких компаній в переробній промисловості планують в найближчі три місяці перейти на неповний робочий день. Це найвищий показник з 2013 року.

  Наприкінці 2017 року неповний робочий день був у планах у рекордно низького числа підприємств переробної промисловості (0,4%). Відтоді цей показник майже безперервно зростав, досягнувши влітку 2018 року позначки в 2,6%.

  “Ослаблення економічного зростання починає позначатися на ринку праці”, – коментує результати дослідження Тімо Вольмерсхойзер, глава відділу ifo, що займається кон’юнктурними прогнозами.

  За його словами, німецька промисловість з середини 2018 року перебуває в рецесії, і неповний робочий день – один з варіантів збереження робочих місць у складні для економіки часи.

  За даними Федерального агентства з праці, в квітні 2019 року перехід на неповний робочий день торкнувся майже 44 тисяч осіб, що в три з гаком рази перевищує показник квітня 2018 року (13 тисяч осіб).

  Газета Süddeutsche Zeitung повідомляє, що в лютому 2019 року додаткові виплати від держави в зв’язку з переведенням на неповний робочий день отримували 44,5 тисячі осіб.

  Крім того, німецькі компанії в переробній промисловості в найближчі три місяці планують більше людей звільнити, ніж прийняти на роботу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми