Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

Німецька промисловість переходить на скорочений робочий день

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота

  Німецька промисловість очікує зростання числа трудящих, переведених на неповний робочий день.

  1094_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Згідно з результатами опитування, 8,5% від загального числа німецьких компаній в переробній промисловості планують в найближчі три місяці перейти на неповний робочий день. Це найвищий показник з 2013 року.

  Наприкінці 2017 року неповний робочий день був у планах у рекордно низького числа підприємств переробної промисловості (0,4%). Відтоді цей показник майже безперервно зростав, досягнувши влітку 2018 року позначки в 2,6%.

  “Ослаблення економічного зростання починає позначатися на ринку праці”, – коментує результати дослідження Тімо Вольмерсхойзер, глава відділу ifo, що займається кон’юнктурними прогнозами.

  За його словами, німецька промисловість з середини 2018 року перебуває в рецесії, і неповний робочий день – один з варіантів збереження робочих місць у складні для економіки часи.

  За даними Федерального агентства з праці, в квітні 2019 року перехід на неповний робочий день торкнувся майже 44 тисяч осіб, що в три з гаком рази перевищує показник квітня 2018 року (13 тисяч осіб).

  Газета Süddeutsche Zeitung повідомляє, що в лютому 2019 року додаткові виплати від держави в зв’язку з переведенням на неповний робочий день отримували 44,5 тисячі осіб.

  Крім того, німецькі компанії в переробній промисловості в найближчі три місяці планують більше людей звільнити, ніж прийняти на роботу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми