Сільське господарство та промисловість Автор: admin Друкувати

Ринок хліба в Україні - що нового?

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: хліб

  Згідно зі статистичними даними та аналітичним результатами, попит українців на хлібобулочні вироби задовольняється за рахунок вітчизняних виробників цієї продукції. Частка імпорту настільки мала, що її можна і не помітити. А ось експорт українських хлібних продуктів з кожним роком зростає, і як не дивно, переважно бажання купити хліб оптом виявляють насамперед Сполучені Штати Америки.


  У всі часи хліб залишається одним з важливих соціальних продуктів, а за рівнем його споживання можна судити про демографічні та економічні показники української держави.

  Так, у натуральних показниках кількість споживаних хлібобулочних виробів стійко скорочується через депопуляцію, внаслідок активної еміграції українців до Польщі та інших країн. Тобто менше за чисельністю населення країни купує все менше цієї продукції. Щоправда, на ринок впливає і те, що зараз стало модним їсти низькокалорійну їжу, але все ж цей показник не настільки важливий, як менша кількість жителів України. Крім цього, не останню роль відіграє тіньовий ринок ХБВ. За статистикою, яку наводить Всеукраїнська асоціація пекарів, кожний 3-й хлібний виріб виготовляється і реалізується нелегально.

  З іншого боку, обсяг продукції, що продається в грошових показниках стабільно збільшується. Заможніші покупці, які живуть у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі та інших великих населених пунктах, вважають за краще вживати нетрадиційні види хлібобулочних виробів. Студенти чи домашні господині, менеджери, які працюють на промислові підприємства чи аудиторські компанії, самозайняті люди чи пенсіонери за рекомендаціями дієтологів дедалі більше купують білкову, бездріжджову випічку, в тому числі з додаванням різних інгредієнтів. Нові сорти ХБВ українці вважають за краще пробувати і купувати в кафе, невеликих кондитерських магазинах і міні-пекарнях, які більш гнучко реагують на попит споживачів і змінюють асортимент залежно від уподобань жителів.

  За результатами аналізу хлібного ринку України виходить, що більшість виробників випікають традиційні соціальні види продукції, яка доходить до 80% від загальної маси ХБВ. Виробництво преміальних і функціональних сортів становить не більше 5% і 3%.

  Так, один з провідних українських виробників «Хлiб-Трейд», який випускає продукцію під торговою маркою «Просто Добрий Хліб», регулярно проводить моніторинг хлібного ринку, вивчає попит покупців, чого вони найбільше воліють, як відгукуються про той чи інший сорт виробів, і тільки після цього береться до розробки, створення і впровадження нових сортів і рецептур.

  Зокрема, у компанії «Хлiб-Трейд» за останні роки було випущено кілька сортів хлібної продукції, що випікається за оригінальною і новітньої рецептурою. Найпопулярнішими стали наступні види: Бездріжджовий, Горіховий, На молоці, Здоров'я, Буковинський. При цьому вся продукція відповідає вимогам високих стандартів, які вказуються на упаковці. Вироби мають відмінну якість, позаяк на кожному етапі виробництва ведеться суворий контроль, асортимент регулярно розширюється і поповнюється новими цікавими сортами хліба.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми