Сільське господарство та промисловість Автор: admin Друкувати

Косилка до мототрактора – як вибрати та де купити?

 • Джерело: businessua.com.

  Кожне хозяйство, в розпорядженні котрого є великі ділянки землі, потребує техніки для скошування трави. В такому випадку його власнику знадобиться косилка для мототрактора. Вона допоможе позбутися густої трави та бур'янів, заощадивши час та сили свого господаря.

  Види косилок

  Косилка на мототрактор потрібна в господарствах, де є велика кількість крупної рогатої худоби. Вона допоможе в заготівлі якісного сіна та соломи, котрі необхідні для здорового та збалансованого харчування свійських тварин.


  Косилки для мототракторів діляться на 2 основних види:

  • роторні – найбільш досконале обладнання, котре почало використовуватись фермерами порівняно недавно. Роторна техніка складається з дисків, до яких кріпляться ріжучі ножі. Під час роботи ножі обертаються один навколо одного. Це дозволяє не тільки скосити сіно, але й скласти його в рівні акуратні рядки, які потім буде зручніше збирати. Роторні косилки можуть кріпитись трьома способами: навісним, напівнавісним і причіпним. Вони приєднуються до шківа ДВЗ або прямо до валу відбору потужності;

  • сегментні – ці косилки більш застарілі, проте демонструють високу продуктивність та безпеку під час роботи. В їх конструкцію входять рухомі ножі і пальці, котрі, під час свого руху, зрізують траву. Недоліком такого обладнання є те, що після роботи техніки сіно потрібно розкласти граблями.

  Сегментні косилки підійдуть для великих господарств. Вони розташовуються збоку мототрактора, завдяки чому не згинають бур'яни, а повністю скошують їх.

  Що враховувати при покупці косилки?

  Під час вибору обладнання для скошування трави необхідно звертати увагу на наступні характеристики:

  • потужність мототрактора, на яку розрахована косилка;

  • максимальна висота бур'яна, яку може скосити обладнання;

  • метод скошування та укладання;

  • ширина ряду за один прохід;

  • додаткові функції.

  На ринку можна знайти моделі, розраховані на скошування трави різної висоти. Найчастіше досвідчені фермери вибирають обладнання, здатне скошувати траву з висотою до 20 см. Вони монтуються на мототрактори, потужність яких складає 12-20 к. с. Деякі моделі здатні не тільки скошувати бур'яни, але й подрібнювати їх, перетворюючи в мульчу.

  Де можна купити обладнання для дому і саду?

  Придбати якісну техніку для роботи в господарстві по одним з найнижчих цін можна в компанії Agrosad. Для цього необхідно вибрати тип обладнання, вказати модель та залишити заявку для оформлення покупки. В разі необхідності менеджери компанії завжди з радістю допоможуть з вибором потрібного пристрою.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми