Сільське господарство та промисловість, Новини Автор: admin Друкувати

Застосування підвісних мостових кранів

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: підвісні мостові крани

  Як відомо, всі мостові крани мають вантажозахоплювальний пристрій, підвішений на вантажний візок або таль, котрі можуть переміщатися уздовж сталевої конструкції - моста. Міст при цьому може рухатися по підкранових коліях (рейках) поперек прольоту виробничої чи складської ділянки, на якій необхідно піднімати та переміщати вантажі.

  3916_preview.jpg (56.78 Kb)


  За способом розміщення підкранових шляхів прийнято розрізняти підвісні й опорні мостові крани. Варто відзначити, що підвісні крани (https://kzpto.com.ua/podvesnye-krany/) використовуються на вітчизняних підприємствах набагато частіше, ніж їх опорні аналоги. Як правило, опорні крани застосовуються тільки для операцій з вантажами вагою понад 10 тонн, при роботі в дуже інтенсивному режимі, а також при розміщенні на вулиці, де неможливо встановити підвісну конструкцію.

  Підкранові шляхи підвісних мостових кранів кріплять до стелі або капітальних стін будівлі за допомогою спеціальних кріплень. Вкрай важливо, що, завдяки деяким особливостям у конструкції підвісного крана, його можна успішно використовувати в приміщеннях із невеликими розмірами і у важкодоступних місцях.

  Щодо різновидів підвісних кранів, то, в залежності від конструкції моста, розрізняють одно - і двобалочні. Тобто однобалочні крани мають міст, що складається з однієї основної балки, а ось у двобалочних аналогів – міст має дві основні, котрі з'єднуються з кінцевими балками, обладнаних колесами.  Цілком очевидно, що двобалочні підвісні крани більш потужні і надійні, отже, їх використовують для роботи з більш важкими вантажами. А однобалочні моделі, розраховані на відносно невелику вантажопідйомність – більш легкі, швидкі і мобільні. Якщо вантажі порівняно неважкі, то це - просто ідеальний варіант.

  Усі мостові крани діляться по типу приводу на ручні та електричні. Моделі з ручним приводом підходять для пересування вантажів із відносно невеликою вагою і на невисокій швидкості. Згідно зі статистичними даними, на українських підприємствах частіше використовують мостові крани, котрі мають електричний привід, оскільки за їх допомогою можна переміщати великі вантажі з більшою швидкістю і у більш інтенсивному режимі.

  Основні переваги мостових підвісних кранів - це компактність, простота конструкції і управління, а також розміщення під стелею будівлі, завдяки чому не віднімається робочий простір на підлозі приміщення. Використовуючи такі додаткові опції як частотний перетворювач можна значно підвищити експлуатаційні характеристики кранової техніки. Зокрема, перетворювач забезпечує плавний хід крана без ривків і різких зупинок, а також підвищує ресурс роботи електродвигуна і знижує на 25-30% споживання електроенергії.

  Дізнатися більше інформації про сучасні мостові крани можна на сайті Київського заводу підіймально-транспортного обладнання - https://kzpto.com.ua  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми