Сільське господарство та промисловість, Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Будівельна галузь набирає обертів в Україні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: будівельна галузь

  Виробництво будівельної продукції за підсумками січня-вересня 2021 року зросло на 3,2%. Серед рушіїв зростання галузі – реалізація програми з відновлення доріг та активізація житлового будівництва.

  0439_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  «Одним з факторів позитивної динаміки, яку ми спостерігаємо в галузі будівництва, є нарощування темпів реалізації проектів „Великого будівництва“, які спрямовані на покращення транспортної інфраструктури. Цьогоріч фінансування державного дорожнього фонду збільшилось майже вдвічі порівняно з минулим роком, що дозволило виконати значно більший обсяг робіт з будівництва та відновлення автошляхів», — прокоментував перший заступник Міністра економіки України Володимир Гринюк.

  Окрім того, зростанню виробництва будівельної продукції також сприяв запуск державної програми з іпотечного кредитування. Українці почали більше інвестувати у будівництво власного житла, що стимулювало активізацію на ринку будівництва нерухомості. За даними Держстату, з початку року обсяг житлового будівництва збільшився на 18,4%.

  Загалом, найвище зростання індексу будівельної продукції з початку року спостерігалося у Тернопільській (на 54%), Черкаській (на 33%), Одеській (на 24%), Рівненській (на 23%) та Хмельницькій (на 14%) областях.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми