Сільське господарство та промисловість Автор: admin Друкувати

Лідерство в кредитуванні агробізнесу підтвердив Агропросперіс Банк

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Агропросперіс Банк

  Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ» обрав найкращі фінансові установи 2021 року, зокрема й в обслуговуванні аграрного сектору. Визначали переможців клієнти та авторитетні експерти Національного Банку України, Університету Банківської справи, Ліги Страхових Організацій України.

  unnamed_15.jpg (55.08 Kb)


  Агропросперіс Банк — лідер кредитування агробізнесу


  Агропросперіс Банк вкотре довів, що є активним учасником ринку агрофінансування та вибором №1 для багатьох українських фермерів. У 2015 році вийшов на ринок, як єдина фінансова установа, яка кредитує виключно агровиробників. З того часу щорічно збільшував фінансову підтримку агросектору майже вдвічі й у 2021 році розмір кредитного портфеля перевищив 1 мільярд гривень. На відміну від інших представників ринку, які кредитують агровиробників з площею земель не менше 300-500 га, переможець конкурсу надав переважну частину фінансування саме невеликим фермерам, які обробляють від 100 до 500 га. З кожним роком усе більше аграріїв звертаються до банку за кредитуванням, адже саме тут можна швидко та зручно отримати кредит для агробізнесу.


  Чому саме Агропросперіс Банк є провідним банком в агрокредитуванні?


  Агропросперіс Банк пропонує рекордні 40 партнерських програм пільгового кредитування й оснащує агровиробників усім необхідним для якісного агровиробництва. Банк першим в України зрозумів потенціал аграрних розписок та почав використовувати цей інструмент і за 6 років успішно надав фермерам понад 1 млрд гривень під аграрні розписки. Тим самим він постійно допомагає отримати необхідне фінансування невеликим, але перспективним аграріям, яким не вистачає застави для отримання звичайного кредиту.


  Банк є уповноваженим із державними програмами фінансової підтримки аграріїв та активним учасником програми «Доступні кредити 5-7-9%», що дозволяє клієнтам знизити вартість кредитів та отримати дійсно вигідне фінансування агровиробництва. Окрім вигідних продуктів, які максимально адаптовані до особливостей аграрного бізнесу, Агропросперіс Банк пропонує українським аграріям швидкий та зручний сервіс. В першу чергу, це спрощена процедура оцінювання з розумними вимогами до документів та застави, що дозволяє перераховувати кредитні кошти в рекордні терміни – не пізніше ніж через 7 днів після подання повного пакета документів за умови позитивного рішення. 


  Завдяки цьому вдається досягти повної довіри від представників агробізнесу. Не менш важливо, що аграріям не потрібно відвідувати відділення та витрачати власний час, а усі документи можна підписати прямо на господарстві. З самого початку установа працює за принципом мобільних менеджерів, які приїдуть туди, де зручно саме клієнту, і нададуть відповіді на будь-які запитання і не тільки щодо фінансування, а й можуть допомогти з придбанням всього необхідного для виробництва та з реалізацією врожаю.


  Не зупинятися на досягнутому!

  Особливий підхід до фінансування та глибока аграрна експертиза допомогли Агропросперіс Банку стати найкращим серед тих, хто пропонує доступні кредити для представників агробізнесу. Але не зупиняється на досягнутому і надалі розвивається та залучає все більше фермерів, які планують розвивати бізнес на фінансування та обслуговування. Також установа планує розширення партнерських програм, зокрема з партнерами, які пропонують нові цікаві рішення, та в цілому продовжувати рух у бік інновацій та нових інструментів для найкращого задоволення потреб українського агросектору.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми