Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

Україна наростила потужності в сільському господарстві

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: сільське господарство

  Сільськогосподарські підприємства збільшили виробництво на 19,2%, а господарства населення - на 5,5%.

  4347_photo_sizeds_1_650x410.jpg (37.09 Kb)


  Зростання виробництва сільськогосподарської продукції в Україні за 2021 рік становило 14,4% у порівнянні з попереднім роком.

  Про це повідомила Державна служба статистики України.

  Зокрема, сільськогосподарські підприємства за дванадцять місяців збільшили виробництво на 19,2%, а господарства населення - на 5,5%.

  Виробництво продукції рослинництва зросло на 19,9%, а продукції тваринного походження зменшилось на 4,4%.

  Найбільше зростання загального сільгоспвиробництва відбулося в Одеській (на 90,1%), Миколаївській (42,6%) і Кіровоградській (40,8%) областях. Показник значно зменшився у Сумській області – на 8,4%.

  У Держстаті відзначили, що до січня-травня розрахунки проводяться на основі даних про продукцію тваринництва, а після цього періоду - на основі даних про виробництво продукції і тваринництва, і рослинництва.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми