Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

Аграрії активно беруть кредити для посівної

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: кредити, посівна

  За даними Мінагрополітики, майже 1,5 млрд грн від загальної суми були залучені за програмою портфельних гарантій 80% суми кредиту.

  1087_1461614318_nb.jpeg (96.86 Kb)


  Станом на 5 квітня понад 900 сільгоспвиробників залучили кредити в українських банках на загальну суму 1 млрд 785 млн грн.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

  Відзначається, що 1,494 млрд грн від загальної суми були залучені за програмою портфельних гарантій 80% суми кредиту.

  За даними Мінагрополітики, серед регіонів-лідерів із залучення кредитів: Кіровоградська область (405 млн грн, що становить 22% від загальної суми), Вінницька (365 млн грн - 20,4%), Дніпропетровська (267 млн грн - 14,9%), Одеська (161 млн грн - 9%), Львівська (159 млн грн - 8%).

  "Держава зробила все, щоб максимально, наскільки це можливо в період війни, нівелювати ризики зриву посівної. Кредитування аграріїв - один з основних пріоритетів банків. Умови для надання кредитів спрощені максимально. Причому банки кредитують наших аграріїв навіть в тих регіонах, де йдуть бої, тому що необхідно сіяти, і навіть під такою небезпекою люди виходять на свої поля", - підкреслив міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський.

  У відомстві нагадали, що при терміні кредитування до 60 млн грн за цією програмою процентна ставка для аграріїв становить 0% річних (за програмою державної фінансової підтримки "доступні кредити 5-7-9%"). Термін кредитування-до 6 місяців, а після його завершення процентна ставка для позичальників складе 5%. Скористатися кредитом можуть аграрії, які підпадають під визначення с/г товаровиробника.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми