Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

Британці спрогнозували падіння врожаю зернових в Україні

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зерно

  Повномасштабне вторгнення Російської Федерації в Україну значно ускладнило становище багатьох вітчизняних сільськогосподарських підприємств.

  4447_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)


  За прогнозами, виробництво продукції аграрного сектора скоротиться на 20%, повідомляє міністерство оборони Великої Британії у Twitter.

  "Через скорочення посівних площ внаслідок вторгнення армії РФ в Україну врожай зернових 2022 року, ймовірно, буде приблизно на 20% нижчий, ніж роком раніше. Зменшення постачання зерна з України створить інфляційний тиск, піднявши світові ціни на зерно", - йдеться в повідомленні.

  Україна - четвертий за величиною виробник та експортер сільськогосподарської продукції у світі. Високі ціни на зерно можуть мати серйозні наслідки для світових продовольчих ринків та загрожувати глобальній продовольчій безпеці, особливо в найменш економічно розвинутих країнах.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми