Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

Українська пшениця почала дешевшати

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: пшениця

  Згідно з даними моніторингу ІА «АПК-Інформ», минулого тижня на українському експортному ринку пшениці продовжувалось поступове зниження індикативних форвардних цін.

  4447_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)


  Про це пише agroreview.
  Насамперед, збереження цієї тенденції було обумовлене неможливістю експорту зерна морськими портами, інформацією про добрий стан озимини, активним просуванням ярої сівби в Україні, очікуваним покращення умов для розвитку сільгоспкультур, а також збільшенням перехідних залишків пшениці через малі темпи експорту суходолом зерна врожаю 2021 р.
  Крім того, більшість імпортерів продовжували шукати альтернативу поставкам із Причорноморського регіону, що чинило додатковий тиск на ціни.
  Втім, більш суттєве зниження цін і надалі стримувалося високою вартістю зернових на світовому ринку через побоювання дефіциту зерна вже в прийдешньому сезоні через неможливість повноцінного експорту з України та невизначеність щодо постачання з росії.
  Також підтримку цінам надавали прогнозоване скороченням виробництва зернових в Україні, збереження ризиків щодо подальшого їхнього зменшення, очікування відновлення експорту та активізації попиту імпортерів.
  Під впливом вказаних факторів індикативні ціни пропозиції пшениці з протеїном 12,5% і 11,5% майбутнього врожаю з поставкою у липні-серпні відносно показників тижнем раніше дещо знизилися і досягли 300-320 і 295-315 USD/т FOB.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми