Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

Україна обмежила продажі зерна за кордон

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зерно

  Україна обмежила експорт аграрної продукції на час воєнного стану. Зокрема, зупинили постачання за кордон гречки, жита та вівса.

  4447_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)


  Про це повідомив в ефірі національного телемарафону перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

  "У відповідному рішенні уряду стосовно забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного часу закладена необхідність щомісяця переглядати баланси. Наше міністерство це робить. І по тих позиціях, де ми бачимо критичну ситуацію, ми обмежуватимемо експорт. Наприклад, зараз обмежений експорт гречки, важливого для хлібопекарської галузі жита, вівса", - зауважив Висоцький.

  За його словами, уряд моніторить ситуацію з продуктами, експорт яких підлягає ліцензуванню. І не регулюватиме вивезення тих товарів, яких в Україні накопичилися значні залишки.

  "Ми слідкуємо за ситуацією по тих позиціях, на які діє ліцензування експорту - це пшениця, цукор. Щоб розуміти, скільки їх вивозиться, і не давати вивезти більше, ніж є надлишок. Стосовно, наприклад, соняшникової олії чи кукурудзи, яких у нас достатньо, тут регулювання немає", - пояснив він.

  Міністерство аграрної політики щомісячно оновлює баланси і виносить на розгляд Кабміну питання того чи іншого регулювання, щоб фізично були доступні продукти, насамперед для споживання українцями.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Sony почало роботу над PlayStation 5 Sony почало роботу над PlayStation 5
Як повідомляється, японський технологічний гігант Sony працює над моделлю PlayStation 5 (PS5) зі знімним дисководом. Згідно з GizmoChina, як і Microso...
Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max Де продають найдорожчі та найдешевші iPhone 14 Pro Max
Новим флагманом Apple став iPhone 14 Pro Max.
Что такое биткоин, как его использовать? Что такое биткоин, как его использовать?
Цифровые монеты создавались как принципиально новая финансовая система на идеях абсолютной безопасности, конфиденциальности, простоты использования, и...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми