Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

Яким буде врожай пшениці у 2022 році

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пшениця

    У 2022 році Україна збере 18-19 млн тонн пшениці, що набагато менше від показника 2021-го, коли було зібрано 32,4 млн тонн. Тим не менш, цьогорічного врожаю країні вистачить з лишком, адже, за словами міністра аграрної політики Миколи Сольського, "ми споживаємо на рік у 3-4 рази менше, ніж зараз збираємо".

    7663_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)

    Про це він розповів в ефірі телемарафону, повідомляє elevatorist.com. Сольський також зазначив: попри те, що новий урожай значно менший за минулорічний, він "більший, ніж прогнозувалося при сівбі".

    "Досить багато пшениці – у нас прогноз по ній 18-19 млн тонн, при тому, що багато ще не вивезено. А ми споживаємо на рік у 3-4 рази менше, ніж зараз збираємо. Збираємо нормально, з невеликим запізненням, проте це викликано погодою", – сказав міністр.

    Зі свого боку, економічний експерт Сергій Фурса пояснив: Україні потрібна деблокада експорту зерна не заради "вирішення проблем Африки", а заради власної економіки. Через те, що країна не може продати продукцію, страждає курс гривні та зростають ціни.

    Крім того, аграрна галузь забезпечує тисячі робочих місць, а щоби платити співробітникам, потрібний прибуток. Відповідно, без доходів від аграрного експорту страждає насамперед економічна стабільність України.

    "Дуже дивно, що в Україні багато зради щодо можливості експорту зерна. Тому що наша економіка дуже сильно страждає від того, що наші порти заблоковані. Це впливає на аграріїв – вони не можуть продати продукцію, що виробляється. Страждає українська гривня, тому що мільярди доларів експортної виручки не заходять до країни, що створює передумови для подальшого ослаблення національної валюти і може загрожувати ще більшим зростанням цін", – пояснив він.

    Експерт додав, що неможливість експортувати зерно вплине на рішення аграріїв про майбутні посіви. А тому ще довго позначатиметься на врожаях в Україні.

    "Це просто робочі місця для тисяч українців, особливо в Одесі та Одеській області. Це гроші, які так конче потрібні, щоб протриматися під час війни... Це наша проблема. Це не вирішення проблем в Африці за рахунок України. Це нам дуже потрібно. А те, що цей плюс вирішує ще африканські проблеми – це факт", – зазначив Фурса.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми