Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

Аграрії скорочують посівні площі зернових

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: аграрії

  Українські фермери скоротять посівні площі зернових на 25–35%.

  7689_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)


  Аграрії обирають олійні культури, бо незрозуміло, як надалі діятиме "зернова угода". Сіють ріпак, соняшник і сою. Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики й продовольства Тарас Висоцький.

  "Цього року можна було б посіяти мільйон гектарів ріпаку. Площа, яка попри окупацію частини країни, приблизно відповідатиме торішній. Ріпак уже посіяли на 70 відсотків площі. Це свідчить про те, що фермери загалом сіють олійні культури", – каже Висоцький.

  У семи областях почалася посівна озимої пшениці, жита, ячменю та ріпаку. Очікується скорочення посівних площ зернових на 25–35%.

  "У випадку з житом скорочення площ очікувати не варто, тому що вирощування орієнтоване на внутрішній український ринок. Однак інша ситуація з озимою пшеницею та ячменем. Через блокаду портів ще залишилися запаси торішнього врожаю", – сказав заступник міністра.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми