Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

У McDonald's анонсували відкриття ресторанів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: McDonald's

  Раніше ми писали, що 27 вересня відновили роботу ще сім ресторанів McDonald’s у Києві. Кур’єри почали доставляти їжу любителям бургерів і картоплі фрі на правий берег.

  5654_karantyn1-1.jpg (53.21 Kb)


  Разом з тим, у компанії вже розкрили деякі подробиці того, чи відкриються їхні ресторани в інших містах України, а також повідали, як працюватимуть «маки» в столиці вже у жовтні. Ми зібрали всю цю інформацію у цьому матеріалі.
  Чи відкриються «маки» в містах України?
  Якщо коротко, то — так. Але команді McDonald’s ще треба підготувати приміщення, й при цьому, звісно, не забуваємо про безпекову ситуацію в тому чи іншому місті.
  Окрім того, наголошують у McDonald’s, «відновлення роботи ресторанів — це тривалий процес треба перезапустити великі виробничі процеси, налагодити постачання».
  Тому конкретні дати відкриття ресторанів у інших містах в компанії поки не називають. Так само, як не називають дати відновлення роботи інших «маків» у столиці, які користувалися до повномасштабного вторгнення великим спросом (наприклад, McDonald’s у ТРЦ «Республіка», біля станцій метро «Майдан Незалежності» та «Хрещатик» тощо).
  Але точно відомо, що найшвидше відкриватимуться ресторани саме в Києві та у західних областях, зокрема, у Львові.
  «З 20 вересня ми почали поетапно відкривати заклади в Києві та на західній Україні, які зачинилися 24 лютого. Але відновлення роботи ресторанів займає час. Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках», — радять українцям у компанії.
  Що ж стосовно Одеси, мешканці якої теж з нетерпінням чекають на повернення «мака», то у McDonald’s запевнили, що «також дуже чекають на зустріч з одеситами».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми