Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

У McDonald's анонсували відкриття ресторанів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: McDonald's

  Раніше ми писали, що 27 вересня відновили роботу ще сім ресторанів McDonald’s у Києві. Кур’єри почали доставляти їжу любителям бургерів і картоплі фрі на правий берег.

  5654_karantyn1-1.jpg (53.21 Kb)

  Разом з тим, у компанії вже розкрили деякі подробиці того, чи відкриються їхні ресторани в інших містах України, а також повідали, як працюватимуть «маки» в столиці вже у жовтні. Ми зібрали всю цю інформацію у цьому матеріалі.
  Чи відкриються «маки» в містах України?
  Якщо коротко, то — так. Але команді McDonald’s ще треба підготувати приміщення, й при цьому, звісно, не забуваємо про безпекову ситуацію в тому чи іншому місті.
  Окрім того, наголошують у McDonald’s, «відновлення роботи ресторанів — це тривалий процес треба перезапустити великі виробничі процеси, налагодити постачання».
  Тому конкретні дати відкриття ресторанів у інших містах в компанії поки не називають. Так само, як не називають дати відновлення роботи інших «маків» у столиці, які користувалися до повномасштабного вторгнення великим спросом (наприклад, McDonald’s у ТРЦ «Республіка», біля станцій метро «Майдан Незалежності» та «Хрещатик» тощо).
  Але точно відомо, що найшвидше відкриватимуться ресторани саме в Києві та у західних областях, зокрема, у Львові.
  «З 20 вересня ми почали поетапно відкривати заклади в Києві та на західній Україні, які зачинилися 24 лютого. Але відновлення роботи ресторанів займає час. Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках», — радять українцям у компанії.
  Що ж стосовно Одеси, мешканці якої теж з нетерпінням чекають на повернення «мака», то у McDonald’s запевнили, що «також дуже чекають на зустріч з одеситами».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми