Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

путін може використати зерновий коридор - FT

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: зерно

  На дев’ятому місяці повномасштабного російського вторгнення в Україну агресор може використати «зерновий коридор» для експорту російського аміаку.

  8188_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)


  Як повідомляє Finanacial Times, заради продовження роботи «зернового коридору» росії можуть дозволити експортувати свій аміак по тому ж коридору, по якому Україна зараз експортує продовольство.
  Як йдеться в повідомленні, учасники переговорів впевнені, що сторони домовляться про продовження угоди до закінчення терміну її дії в суботу, 19 листопада.
  22 липня Україна і росія за посередництва Туреччини підписали окремі угоди з ООН про відновлення після початку повномасштабної війни експорту української аграрної продукції. Документами передбачено вивезення продукції з портів «Чорноморськ», «Одеса» і «Південний» і створення безпечних маршрутів.
  1 серпня з Одеси вийшло перше з 24 лютого судно з українським продовольством.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми