Сільське господарство та промисловість, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Темпи падіння промвиробництва за рік: дані Держстату

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: спад промвиробництва

  У добувній і переробній промисловості падіння склало 37,9%, в області поставок електроенергії, газу, пари і кондиціонованого повітря – 30,7%.

  63_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Промислове виробництво в Україні за 2022 рік скоротилося на 36,9% після зростання на 1,9% у 2021 році.

  Як повідомляє Державна служба статистики, у січні 2022 року промислове виробництво продемонструвало зростання на 2,9%, у лютому – падіння на 10,1%, а вже у березні, після початку повномасштабного вторгнення Росії, падіння становило 53,7%.

  У квітні спад промвиробництва сповільнився до 46,6%, у травні – до 40,9%, червні – 40,8%. Після цього темпи падіння скорочувалися до жовтня – початку масованих ракетних атак: тоді промвиробництво впало на 41,6%. У листопаді і грудні темпи падіння склали 41,9% і 44,1% відповідно.

  Що стосується галузей, то в добувній і переробній промисловості падіння склало 37,9%, в області поставок електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря – 30,7%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми