Сільське господарство та промисловість, Продукти харчування, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Польща може ввести ембарго на інші продукти з України

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Польща, зернові переговори

  Міністр агрополітики та продовольства України Микола Сольський провів онлайн зустріч із міністром сільського господарства та розвитку села Польщі Робертом Телусом, на якій обговорили план дій країни щодо експорту агропродукції . Зокрема процедуру видачі ліцензій агропідприємцям від уряду. При цьому в уряді Польщі натякають, що можуть запровадити ембарго на інші продукти з України .

  7776_71937.jpg (181.83 Kb)


  Під час зустрічі польський міністр наголосив на важливості переговорів та зазначив, що уряд вивчає механізми видачі ліцензій українським експортерам. У польському уряді обговорюють це питання, зокрема, визначають, хто погоджуватиме чи не погоджуватиме видачу таких ліцензій, пише прес-служба Мінагрополітики .

  Переговори між Україною та Польщею

  Телус також звернув увагу на те, що Польща хотіла, щоб Україна відкликала скаргу, подану до Світової організації торгівлі з обмежень на експорт агропродукції до сусідніх європейських країн. Сольський і Телус домовилися через тиждень зустрітися та обговорити результати розгляду питання щодо запровадження процедури ліцензування.

  Крім того, Сольський повідомив, що найближчими днями відбудеться тристороння зустріч міністрів сільського господарства України, Польщі та Литви щодо перенесення ветеринарного контролю на територію країни призначення експорту для покращення транзиту через Польщу.

  Міністр агрополітики України повідомив, що подібну процедуру необхідно погодити для транзиту польською територією агропродукції та до Німеччини. Він нагадав, що у серпні такий механізм контролю був узгоджений Угорщиною та Словаччиною.

  Польща може запровадити ембарго на інші продукти з України

  Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький зазначив, що поставив ультиматум президенту Єврокомісії Урсулі фон дер Ляєн про продовження ввезення українського зерна після 15 вересня. І тому, що Брюссель цього не зробив, Варшава запровадила заборону в односторонньому порядку.

  "Поки не буде розроблено механізм співпраці, ми діятимемо так по всіх продуктах зі сходу, тому що інтереси польського аграрію є у наших національних інтересах, це для нас найважливіше", – сказав він під час відвідин міста Тцянка Великопольського воєводства на заході Польщі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми