Сільське господарство та промисловість Автор: admin Друкувати

Кабмін хоче заборонити миючі засоби

 • .  → Ключові теги: миючі засоби

  Міністерство економічного розвитку і торгівлі пропонує поступово зменшувати частку вмісту фосфатів у синтетичних миючих засобах до повної заборони їх використання з 2020 року.
  Відповідний проект закону "Про державне регулювання синтетичних миючих засобів та товарів побутової хімії" розміщено на сайті міністерства, повідомляє УНІАН.

  Згідно документу, масова частка фосфатів у перерахунку на Р2О5 з 1 січня 2013 року має становити не більше 17%, з 1 січня 2015 року – не більше 10%, з 1 січня 2018 року – не більше 5 %.

  З 1 січня 2020 року пропонується заборонити виробництво, реалізацію та розміщення на ринку на митній території України синтетичних миючих засобів та товарів побутової хімії з вмістом фосфатів.

  Порушення законодавства у сфері поводження із синтетичними миючими засобами та товарами побутової хімії, відповідно законопроекту, тягне за собою цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність згідно із законом.

  Відповідальність несуть особи, винні у: недотриманні норм вмісту фосфатів при виробництві миючих засобів; приховуванні або надання недостовірної інформації, щодо вмісту фосфатів у синтетичних миючих засобах та (або) товарах побутової хімії; недотриманні або порушенні вимог регламентів, санітарних норм і правил виробництва, використання, транспортування, зберігання, реалізації синтетичних миючих засобів та (або) товарів побутової хімії; невиконанні законних вимог посадових осіб, які здійснюють державний нагляд і контроль.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми