Сільське господарство та промисловість Автор: admin Друкувати

Кабмін хоче заборонити миючі засоби

 • .  → Ключові теги: миючі засоби

  Міністерство економічного розвитку і торгівлі пропонує поступово зменшувати частку вмісту фосфатів у синтетичних миючих засобах до повної заборони їх використання з 2020 року.
  Відповідний проект закону "Про державне регулювання синтетичних миючих засобів та товарів побутової хімії" розміщено на сайті міністерства, повідомляє УНІАН.

  Згідно документу, масова частка фосфатів у перерахунку на Р2О5 з 1 січня 2013 року має становити не більше 17%, з 1 січня 2015 року – не більше 10%, з 1 січня 2018 року – не більше 5 %.

  З 1 січня 2020 року пропонується заборонити виробництво, реалізацію та розміщення на ринку на митній території України синтетичних миючих засобів та товарів побутової хімії з вмістом фосфатів.

  Порушення законодавства у сфері поводження із синтетичними миючими засобами та товарами побутової хімії, відповідно законопроекту, тягне за собою цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність згідно із законом.

  Відповідальність несуть особи, винні у: недотриманні норм вмісту фосфатів при виробництві миючих засобів; приховуванні або надання недостовірної інформації, щодо вмісту фосфатів у синтетичних миючих засобах та (або) товарах побутової хімії; недотриманні або порушенні вимог регламентів, санітарних норм і правил виробництва, використання, транспортування, зберігання, реалізації синтетичних миючих засобів та (або) товарів побутової хімії; невиконанні законних вимог посадових осіб, які здійснюють державний нагляд і контроль.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми