Сільське господарство та промисловість Автор: dmytro.bobritsky Друкувати

В Азовському морі закінчується риба

  • Джерело: unn.com.ua.  → Ключові теги: промисловість, риба, Азовське море

    У акваторії Азовського моря для промислового вилову залишилось, лише три види риб, тоді як раніше їх було близько п'ятдесяти. Про це повідомляють у прес-службі Асоціації рибалок України.

    azov.jpg

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Медведчук забирає море у дітей хворих на туберкульоз

    За даними Державної екологічної інспекції (ДЕІ) Мінприроди України, за останнє десятиліття в Азовському морі більш ніж удвічі зменшився обсяг вилову піленгаса, в три рази - судака, в чотири - камбали - калкана.

    Основною причиною в інспекції вважають масове забруднення Азовського моря виробничими і побутовими стоками, нераціональне ведення рибного господарства і неналежну охорону водних живих ресурсів. Значної шкоди завдає браконьєрство, яке за останні роки досягло загрозливих масштабів, придбавши ознаки організованої злочинності.

    Екологи стверджують: ще недавно рибні запаси здавалися практично невичерпними, проте сьогодні загибель Азовського моря здається неминучою через безперервне варварське знищення риби.

    "Пішли в далеке минуле часи, коли можна було ловити рибу, сидячи у себе на ганку. Колись Азовське море вважалося перлиною в СРСР, так як було в 6,5 разів більше пр рибопродуктивності, ніж Каспійське. Зараз рибні запаси Азова не підірвані, а знищені. У 1991 році в Азовському морі налічувалося більше 50 видів промислових риб. Для повноцінного вилову сьогодні залишилося три - хамса, бичок і піленгас . Хоч щорічно і видається промисловикам квота на вилов 30 видів риби, але вони виловлюються в мізерній кількості, - говорить голова Асоціації рибалок України Олександр Чистяков.

    За його словами, більше десятка видів риби, які зовсім недавно в достатку жили в Азові, сьогодні потрапили до Червоної Книги України, як зникаючі види.

    Нагадаємо, раніше "Бізнес" писав, що Азовське море залишиться без відпочивальників через "Укрзалізницю".



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми