Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як заощадити на банківських комісіях: 5 порад

  • Джерело: hubs.com.ua.  → Ключові теги: банки, комісія

    В Україні можна зекономити на банківських комісіях.

    1807_1412940978_1001310178.jpg (37.19 Kb)

    Пропонуємо вашій увазі 5 простих порад щодо економії коштів на комісіях.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні банкрутіють банки через шахраїв - Яресько

    Процентні доходи скорочуються, тому банки в цьому році почали піднімати розмір комісійних, чи то на поповненні рахунку чи банківської картки.

    1. Поповнення мобільного

    За поповнення мобільного рахунку через інтернет-банкінг, як правило, знімуть комісію. Але її можна уникнути, якщо платити на сайтах операторів зв'язку.

    2. Переказ з карти на карту

    Якщо при переказі з картки одного банку на карту іншого швидкість неважлива, то можна заощадити і тут. Краще переводити гроші з рахунку на рахунок. Як правило, тарифи на платіж по Україні дешевше переведення на карту. Гроші зазвичай зараховуються протягом декількох годин або максимум на наступний робочий день. Але для переказу потрібно знати повні реквізити карткового рахунку.

    3. Поповнення карти Приватбанку

    Найбільший банк країни в цьому році встановив додаткові комісії. З недавніх пір Приватбанк знімає 0,5% від суми за поповнення "Приват-вкладу" (депозит без незнижуваного залишку з вільним поповненням) з картки "Універсальна". У 2 гривні обійдеться поповнення картки в терміналі. За поповнення картки (крім зарахування зарплати або пенсії) категорії "для виплат" Приватбанк давно бере 0,5% від суми. Зате зняти з неї гроші можна без комісії в будь-якому банкоматі України. Щоб заощадити, можна провернути нескладну махінацію: відкрити "Приват-вклад" і в терміналі вибирати поповнення депозиту, а не карти. За це комісію не візьмуть. Вивести з цього вкладу гроші через "Приват24" можна на будь-яку зі своїх карт без комісії.

    4. Зняття готівки за кордоном

    Зі зняттям готівки з української картки за кордоном складніше. Комісії не уникнути, але заощадити можна. Деякі українські "дочки" іноземних банків пропонують пільговий тариф за зняття в банкоматах мережі. Приміром, з картки Укрсиббанку можна знімати готівку за зниженими тарифами в банкоматах мережі Global ATM Alliance і мережі банкоматів групи BNP Paribas. У "своїх" банкоматах це обійдеться в 0,9% (мінімум 10 грн./1,1 USD/1,1 EUR), у "чужих" - 1,8% (від 35 грн./6 USD/6 EUR).

    Таку ж опцію пропонує UniCredit Bank. Комісія за зняття готівки в мережі закордонних банкоматів групи UniCredit 1,5-3%, в інших банкоматах вона буде 3-5% (без врахування комісії інших банків).

    5. Оплата комуналки і послуг зв'язку

    Більшість банків пропонує безкоштовно оплачувати комунальні рахунки через інтернет-банкінг. В Приватбанку частина платежів приймають безкоштовно, за деякі попросять 3 гривні. На сайті portmone.com.ua є перелік організацій, на користь яких вони приймають платежі безкоштовно - це регіональні компанії та всі мобільні оператори. Якщо внести абонплату - 9,9 гривень в місяць - можна оплачувати без комісій і всі інші рахунки.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми