Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

НБУ пройшов перевірку звітності у незалежного аудитора на "відмінно"

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: НБУ, Валерія Гонтарєва

  Глава НБУ Валерія Гонтарєва та партнер з аудиту компанії"Делойт" в Україні Наталія Самойлова підписали Консолідовану фінансову звітність центробанку 2015 року.

  7969_1460142716_ot.jpg (84.97 Kb)


  Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

  Відзначається, що звітність отримала позитивний висновок без застережень від незалежного аудитора, який здійснював перевірку. Самойлова підкреслила, що КФО НБУ достовірна і у всіх суттєвих аспектах відображає фінансовий стан регулятора за станом на кінець дня 31 грудня 2015 року, а також результати його діяльності, рух грошових коштів та зміни в капіталі згідно з Міжнародними стандартами фінансової звітності. Компанія особливо виділила тісну і плідну співпрацю з центральним банком і злагоджену командну роботу підрозділів Нацбанку.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи був "договорняк" між НБУ і Приватбанком?

  Валерія Гонтарєва подякувала аудиторській компанії за якісно виконану роботу і зазначила, що Національний банк завжди намагається бути прикладом професіоналізму та прозорості. Компанія "Делойт" підтверджує звітність понад 20 ЦБ в світі. НБУ, вибирав компанію для перевірки звітності з допомогою прозорого тендеру.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми