Банки. Кредити. Депозити Автор: storozhykimg Друкувати

Мікрокредит за 5 хвилин онлайн

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: кредит

  У наш час розвивається дуже швидко і стає все більш гнучкою система кредитування. Її нові форми приваблюють клієнтів, так як вона, в першу чергу створюється для людини, тому принципи зручності, швидкості і простоти отримання позики беруться за основу. Тепер принцип оперативності покладено на інтернет, тобто, маючи доступ до всесвітньої мережі в будь-якому місці можна оформити швидкий кредит. Причому, це не означає, що потрібно заходить на сайт якогось банку, систему швидкого кредитування надають спеціальні сайти.

  kredit-onlayn.jpg (53.58 Kb)


  Наприклад, оформити ON-LINE кредит на карту можна за 5 хвилин. І все це без перевірки кредитної історії. Оцінити оперативність і простоту процесу можна буквально в кілька "кліків". Слід просто заповнити форму - необхідні лише найважливіші дані (паспорт, місце роботи і розмір доходу). На обробку піде мінімальний час - 5-15хв., після чого гроші будуть зараховані на карту. Все відбувається швидко і ймовірність відмови незначна. МФО (мікрофінансові організації) не цікавить ваш соціальний статус, національність та ін. Для неї важливо бачити, що ви маєте можливість розплатитися (тобто зарплата, допомога, стипендія, пенсія та ін.).

  Зазвичай такий вид позики береться на побутові потреби і на термін до місяця. Сервіс дає можливість вибору між умовами (відсотки, можливість дострокового погашення, санкції в разі прострочення і т.д.), які пропонують різні МФО. Якщо приділити трохи часу цій процедурі і зробити невеликий розрахунок, ви побачите, чиї умови вам найбільш вигідні. На кого б не ліг вибір потенційного позичальника, сервіс проставляє інформацію тільки про перевірені структури.

  Онлайн оформлення мікрокредиту на карту за 5 хвилин зручно з багатьох точок зору. По-перше, немає необхідності йти в банк. По-друге, сервіс доступний в будь-який час доби. По-третє, не потрібно масу довідок і поручителів. По-четверте, можна вибрати найбільш підходящі умови і МФО на сайті, зробивши невеликий попередній огляд. Тому якщо раптом вам у цю хвилину знадобилося оплатити щось з картки (покупка в інтернет-магазині, прострочений комунальний платіж, перевести гроші дитині-студенту та ін), у вас є вихід - мікрокредитування онлайн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми