Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Націоналізація "Приватбанку" завдала удару фрілансерам

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: Приватбанк, банки

  Клієнтами "Привату" є більшість вільних працівників.

  9369_1467724318_privat_bank_top_1000.jpg (35.94 Kb)


  В основному фрілансери в Україні обслуговувалися в ПриватБанку. Після його націоналізації більшість з них не планують переходити в іншу фінустанову, однак значна частина клієнтів має намір паралельно відкрити рахунок в іншому банку. Про це повідомляє UBR з посиланням на опитування української фріланс-біржі Freelancehunt.

  Як показало дослідження, клієнтами ПриватБанку є 92% фрілансерів. Одночасно, 62% з них обслуговуються як мінімум ще в одному, приватному, банку. 53% клієнтів ПриватБанку не впевнені, націоналізація для банку — це добре чи погано. 29% вважають, що це погано, і лише 8% налаштовані позитивно і вважають, що дане рішення держави правильне.

  Незважаючи на невпевненість або негативне ставлення до подій, приблизно 90% клієнтів-фрілансерів планують і надалі обслуговуватися в ПриватБанку. З тих, у кого вже є рахунок в іншому банку, 85% не планують щось змінювати. З тих, у кого в іншому банку рахунку ще немає — 56% продовжать обслуговуватися тільки в ПриватБанку, і ще 40% планують залишитися клієнтами націоналізованого банку, у той же час відкривши рахунок і в приватному банку.

  "Ті, хто не використовував послуги "Привату" досі, в більшості не вважають, що це якось на них вплине — 31% все одно, ще 29% — не впевнені. Позитивно налаштованих менше 15%", — зазначив представник Freelancehunt Валентин Зюзін.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порівняння погодинних зарплат європейців і українців

  У той же час, серед тих, хто вирішив відмовитися від послуг банку, і тих, хто хоче відкрити додатково рахунок у приватному банку, більшість — 89%, ще не визначилися, клієнтами якого банку їм стати. Вирішальним фактором, очікувано, стає зручний онлайн-банкінг — це важливо для 87% фрілансерів, і надійність банку (68%). Для половини не менш важливі низька комісія на отримання готівки (57%) і велика мережа власних банкоматів (50%).

  Ті, хто вже обрав приватний банк, у більшості дивилися на надійність банку (73%), і зручний онлайн-банкінг (55%).
  В результаті повністю перейти в приватний банк готові не більше 5% опитаних, а 70% продовжать використовувати карти ПриватБанку для отримання зароблених коштів.

  "Результат пов'язаний з декількома чинниками — по-перше, більшість не готові відмовитися від зручного "Приват24", по-друге, від звичного способу отримувати кошти. Ну і, по-третє, банк продовжує працювати з фрілансерами, як з групою клієнтів у колишньому режимі", — зазначив Зюзін.

  Нагадаємо, минулого тижня 100% акцій ПриватБанку перейшли у власність держави. Націоналізація пройшла за 72 години.

  При цьому бізнесу, який тримав свої рахунки у ПриватБанку, довелося пережити труднощі. У вівторок рахунки юридичних осіб були заблоковані. Всього кількох годин виявилося достатньо, щоб бізнесмени задумалися про закриття рахунків у націоналізованому "Приваті". Спочатку прогнозувалося, що обмеження з корпоративних рахунків будуть зняті в середу, але в цей день лише відновилися перекази. Заблоковані залишки коштів і овердрафти не дозволили багатьом юрособам вчасно заплатити штрафи та податки.

  В результаті обмеження для юросіб зняли тільки до кінця четверга. Щоправда, для тих, хто через заблоковані рахунки не зміг розрахуватися з податковою, скасували штрафи за прострочення.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми