Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Райффайзен Банку Аваль різко подешевшав

 • Джерело: finclub.net.  → Ключові теги: банки

  Індекс UX "Української біржі" 16 травня обвалився на 6,34% через падіння акцій Райффайзен Банку Аваль на 19,9%.

  9509_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

  Акціонери Райффайзен Банку Аваль на зборах 25 квітня ухвалили рішення направити на виплату дивідендів власникам простих акцій 3,629 млрд гривень. Перед цим рішенням у березні-квітні акції банку дорожчали.

  15 травня було визначено датою формування переліку осіб, які мають право на отримання дивідендів. Тому 16 травня акції подешевшали, оскільки в їх вартості вже не були закладені дивідендні виплати.

  Розмір дивідендів на одну акцію становить 5,901 копійок. Акції Райффайзен Банку Аваль у вівторок подешевшали на 4,969 коп.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ягоди і фрукти цього сезони "шокують" своїми цінами

  Нарахування дивідендів відбудеться до 24 травня, виплата - до 25 жовтня. Фізособи заплатять ПДФО в розмірі 5% і військовий збір 1,5%.

  Решта акцій індексного кошика подорожчали: Центренерго (+ 1,97%), "Мотор Січ" (+ 1,75%), "Донбасенерго" (+ 0,75%), "Укрнафта" (+ 0,67%).

  Як відомо, Райффайзен Банк Аваль заробив в січні-лютому 2017 року прибуток в розмірі 1,05 млрд гривень.

  Нагадаємо, в минулому році Райффайзен Банку Аваль став найприбутковішим українським банком з показником прибутку в 3,82 млрд гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми