Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Тігіпко розширив свою "банківську імперію"

 • Джерело: delo.ua.  → Ключові теги: Тігіпко, банки

  За словами колишнього голови правління Діаманту Олега Ходачука, обсяг активів, які отримає ТАСкомбанк, дозволить в повному обсязі компенсувати всю суму вкладників до 200 тис грн (на момент введення адміністрації ця сума становила 1,240 млрд грн). При цьому в структуру заявки не ввійшли деякі великі активи: 600 млн грн готівкою, житлова нерухомість в центрі Києва, бізнес-центри, бази відпочинку, працюючі кредити та ін.

  8280_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  “У заявку ТАСу ці активи не увійшли або тому, що їм не дозволили отримати обсяг активів, що перевищує гарантовану суму. Або оцінка Фонду по конкретних об’єктах перевищувала аналогічну оцінку ТАСу” – зазначив Ходачук.

  У Фонді гарантування інформацію поки не підтвердили. Про зацікавленість ТАСкомбанку в створенні на базі Діаманту перехідної фінустанови стало відомо на початку червня. Тоді в Фонді підкреслювали, що не зовсім згодні з первісною заявкою банку Тігіпка з приводу цієї угоди.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як отримати пенсію будучи заробітчанином

  “Створити банк, дати йому 500 млн грн живими грошима плюс ще 500 млн грн субординованого боргу, щоб виплатити 1,2 млрд грн вкладникам – це дуже сумнівний захід. Якщо кредитори 4-ї черги ще на щось можуть розраховувати, то на сьому чергу, до якої належать юрособи, активів не вистачає” – коментував тоді ситуацію глава Фонду Костянтин Ворушилін.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми