Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

"Дочку" Сбербанку в Україні може купити білорус

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: Сбербанк

  Білоруський IT-бізнесмен Віктор Прокопеня подав заявку на узгодження угоди з купівлі української дочки "Сбербанку Росії".

  3505_394.jpg (61.4 Kb)


  Про це повідомили виданню Sputnik джерела, близькі до підготовки угод.

  "Прокопеня планує придбати білоруський Парітетбанк: приблизна сума угоди - 50 мільйонів доларів, в його планах також - купівля українського Сбербанку. Уже подані на погодження регуляторам обох країн документи на узгодження угод", - повідомило джерело.

  У разі, якщо Нацбанк Білорусі схвалить покупку Прокопенею білоруського Парітетбанку, наявність банківських активів у бізнесмена стане додатковим фактором для схвалення угоди зі Сбербанком українським регулятором.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Крим залишиться без "Сбербанку"

  У білоруських ЗМІ з'явився також публічний коментар Прокопені, представленого в якості голови та засновника інвестиційного фонду VP Capital.

  "Ми обговорюємо угоди про викуп всіх акцій Парітетбанку, що належать Білорусі, а також придбання Парітетбанком українського Сбербанку. І вже подали документи відповідним фінансовим і антимонопольним регуляторам", - йдеться в коментарі.

  Прокопеня зазначає, що з точки зору законодавства обох країн, угоди будуть повністю прозорі і відбудуться лише за умови отримання всіх необхідних узгоджень і схвалення всіма відповідними органами влади і регуляторами.

  Раніше повідомлялося, що неназвана компанія Саїда Гуцерієва, що претендує на купівлю Сбербанку разом з латвійським банком, мала намір отримати 55% акцій української "дочки" Сбербанку РФ.

  "Саїд Гуцерієв планував покупку Сбербанку, але що сталося з його заявкою, слід запитати у нього. Я подав заявку, оскільки придбання білоруського Парітетбанку і українського Сбербанку - хороша інвестиційна можливість, а також логічний і важливий розвиток мого бізнесу", - зазначив Прокопеня.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми