Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Депозити в Україні втрачають свою привабливість

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: депозити, банки

  Найактивніше ставки знижують "дочки" російських фінустанов.

  4307_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

  Депозити в Україні продовжують дешевшати – з середини червня впала прибутковість гривневих вкладів на всі терміни, крім 9 місяців.

  Найбільше середні ставки впали за вкладами до запитання. Середня прибутковість за ними обвалилася на 0,37%. За вкладами на 9 місяців середня ставка зросла 0,03%. Тепер дев'ятимісячний депозит приносить більше прибутковості, ніж 12-місячний.

  З 16 червня найбільше знизили ставки дочка російського банку ВТБ і Міжнародний Інвестиційний Банк. Перший знизив прибутковість гривневих вкладів на 12 місяців на 1,56%, другий – на 1,34%.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екс-власники "Приватбанку" купували активи за депозити українців

  Ставки за доларовими депозитами також переважно знижувалися. Найбільше впала середня прибутковість річних депозитів – на 0,11%. При цьому середня ставка за тримісячними внесками в американській валюті зросла на 0,03%.

  Середня прибутковість вкладів в євровалюті також продовжила знижуватися, за винятком річних вкладів. Найбільше падіння ставок було за дев'яти-і тримісячними депозитами. За першим середня прибутковість обвалилася на 0,19%, по другим – 0,18%. А ось прибутковість за річними внесками зросла – на 0,05%.

  Серед валютних депозитів найбільше "відзначився" ВТБ, який довгий час був найприбутковішим банком за вкладами в доларах і євро. "Дочка" російського банку знизила середню прибутковість 12-місячних доларових вкладів на 1,65%. За депозитами в євро обвал був куди драматичніше – на 3,89%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми