Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Депозити в Україні стануть прибутковішими

 • Джерело: zn.ua.  → Ключові теги: депозити

  Рада Національного банку рекомендувала Кабінету міністрів і правлінню центробанку виступити з ініціативою скасування податку на депозитні вклади фізичних осіб та збільшення гарантованої суми вкладів, йдеться в рішенні Ради від 4 липня.

  3923_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  “З метою поліпшення політики гарантування вкладів та повернення довіри до банківської системи розглянути питання про актуалізацію гарантованої суми вкладу для фізичних осіб від Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, враховуючи значну девальвацію гривні у 2014-2016 роках”, – йдеться в документі.

  Нагадаємо, що адміністративна рада ФГВФО в серпні 2012 року прийняла рішення про збільшення гарантованої суми вкладу до 200 тис. грн з 150 тис. грн, що на той момент за офіційним курсом складало $25,02 тис., тоді як зараз – $7,69 тис.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін повідомив про нові зарплати для українців

  Податок на депозити був введений прийнятим у березні 2014 року законом “Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні”. Спочатку передбачалася прогресивна шкала, однак потім була введена плоска шкала, а розмір податку з 15% було збільшено до 20%, але з 2016 року знижено до 18%. Додатково з доходів за депозитами стягується ще військовий збір 1,5%.

  На думку Ради НБУ, скасування податку на депозити має створити умови для зниження процентних ставок і повернення грошей у банківський сектор. Для цього правління має провести відповідний аналіз впливу податку та подати його до 1 жовтня.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми