Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Депозити в Україні стануть прибутковішими

 • Джерело: zn.ua.  → Ключові теги: депозити

  Рада Національного банку рекомендувала Кабінету міністрів і правлінню центробанку виступити з ініціативою скасування податку на депозитні вклади фізичних осіб та збільшення гарантованої суми вкладів, йдеться в рішенні Ради від 4 липня.

  3923_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  “З метою поліпшення політики гарантування вкладів та повернення довіри до банківської системи розглянути питання про актуалізацію гарантованої суми вкладу для фізичних осіб від Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, враховуючи значну девальвацію гривні у 2014-2016 роках”, – йдеться в документі.

  Нагадаємо, що адміністративна рада ФГВФО в серпні 2012 року прийняла рішення про збільшення гарантованої суми вкладу до 200 тис. грн з 150 тис. грн, що на той момент за офіційним курсом складало $25,02 тис., тоді як зараз – $7,69 тис.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін повідомив про нові зарплати для українців

  Податок на депозити був введений прийнятим у березні 2014 року законом “Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні”. Спочатку передбачалася прогресивна шкала, однак потім була введена плоска шкала, а розмір податку з 15% було збільшено до 20%, але з 2016 року знижено до 18%. Додатково з доходів за депозитами стягується ще військовий збір 1,5%.

  На думку Ради НБУ, скасування податку на депозити має створити умови для зниження процентних ставок і повернення грошей у банківський сектор. Для цього правління має провести відповідний аналіз впливу податку та подати його до 1 жовтня.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми