Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

ФГВФО влаштує новий розпродаж банків

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: банки, ФГВФО

  До реалізації активів банків-банкрутів підключається модель голландських аукціонів.

  0286_767832.jpg (65. Kb)


  Фонд гарантування вкладів фізичних (ФГВФО) ввів пілотний проект з реалізації активів ліквідованих банків з використанням моделі голландських аукціонів на майданчику "ProZorro.Продажі".

  Суть проекту полягає в тому, що протягом одного дня відбуватиметься автоматичне покрокове зниження ціни лота до того моменту, поки перший з покупців не натисне кнопку "купити".

  Для максимізації ціни продажу Фонд, зокрема, передбачив етап подачі закритих цінових пропозицій.

  "Впровадження нової моделі торгів за принципом голландського аукціону – наступний етап еволюції підходів до реалізації активів Фондом гарантування", – розповіла заступник директора-розпорядника Фонду Світлана Рекрут.

  За її словами, Фонд вже забезпечує максимальне розкриття інформації про активи.

  "Новий пілотний проект, зберігаючи всі наші напрацювання, повинен допомогти нам оптимізувати процес реалізації активів", – зазначила Рекрут.

  За умовами пілотного проекту, аукціони і надалі відбуватимуться виключно в системі "ProZorro.Продажі".

  Відмінність від поточної моделі – автоматичне покрокове зниження ціни від початкової до ціни продажу відбуватиметься протягом одного дня. За день торгів ціна може знизитися зі 100% до 20% номіналу.

  Серед ключових змін – скасування обмеження за кількістю учасників торгів. Навіть за умови, що участь в аукціоні візьме один покупець, який зробить ставку, торги будуть вважатися такими, що відбулися. Ще одна важлива новація – зареєструватися на торги можна навіть в день проведення аукціону.

  Нову модель аукціону планується використовувати як для індивідуального продажу активів, так і для реалізації груп активів. Перші лоти хочуть виставити на продаж вже в кінці вересня цього року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми