Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Український товстосум організував "злиття" двох банків

 • Джерело: ukranews.com.  → Ключові теги: банки, Тігіпко

  Бізнесмен Сергій Тігіпко планує після завершення купівлі VS Банку (Львів) об’єднати його з ТАСкомбанк (Київ).

  2700_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Про це він повідомив під час Українського банківського форуму CIS bankers, який відбувся в Києві 19-20 жовтня.

  Тігіпко розповів, що в минулому році ТАСкомбанк виріс на 114%, тоді як в поточному році зростання активів забезпечено вже на 70%.

  “Ми будемо продовжувати рости. Сподіваюся, що з купівлею банку (VS Банку) ми знову вийдемо на 100% зростання за рік… Сподіваюся, угоду з VS Банком закінчимо, ми хочемо його влити в ТАСкомбанк, ми брали на себе такі зобов’язання. Це дозволить нам істотно збільшити капітал на 60%, який ми тільки підняли на 25%. При цьому ми не збираємося скорочувати кількість відділень. При всьому тому, що зараз є технології, ми поки не бачимо альтернативи за пасивами. тому всі відділення VS Банку ми залишимо і будемо вливати”, – сказав Сергій Тігіпко.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 2018 р. ціни на алкоголь зростуть ще на 11%

  Він повідомив, що його група крім купівлі банків зацікавлена ​​також в купівлі проблемних боргів.

  На думку бізнесмена, важливо забезпечити відповідний розмір активів, щоб вийти на інвестиції в технологічність.

  “Пріоритет номер один – це технології. Ми запускаємо мобільний банкінг Monobank на базі Universal Bank. Ми починаємо продавати свої послуги, це буде дуже технологічний і конкурентний банк на нашому ринку. У грудні запустимо наступну технологію на базі ТАСкомбанку, яка буде для малого і середнього бізнесу. І там і там ми співпрацюємо з колишніми колегами з Приватбанку. Сподіваюся, що створимо конкурентні продукти, і це не останні новинки, які ми будемо робити”, – зазначив Тігіпко.

  Він заявив, що Universal Bank в подальшому буде спеціалізованим вузькороздрібним банком, в якому будуть зосереджені сучасні технології.

  За його словами, в пріоритетах банку – продовження інтеграції з іншими компаніями, які працюють з банківською групою.

  “Ми зараз повністю інтегрували КредитМаркет, це кеш-кредити і споживчі кредити. Вони сьогодні мають можливість переливати частину своїх продуктів до нас на баланс, отримувати фондування. Також ми закінчили інтеграцію “Українського лізингового фонду”, який нещодавно придбали. У них зараз необмежені можливості у зростанні, вони можуть рухатися і займатися своєю роботою”, – додав Тігіпко.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми