Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Державний Приватбанк почав "одужувати"

 • Джерело: finclub.net.  → Ключові теги: Приватбанк

  Збиток Приватбанку у січні-вересні 2017 року склав 1,6 млрд грн.

  1434_287238_default.jpg (66.9 Kb)


  Про це йдеться у фінансовому звіті банку за III квартал.

  Зазначимо, що за підсумками I півріччя збиток банку становив 2,9 млрд грн, отже, в III кварталі банк заробив прибуток 1,3 млрд грн.

  Порівняно з 9 місяцями минулого року у січні-вересні 2017-го зріс чистий процентний дохід (до 5 млрд грн), а витрати на резерви склали 7,2 млрд грн. Адміністративні та інші операційні витрати зросли до 8 млрд грн.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гройсман озвучив плани на економічну п'ятирічку

  У структурі зобов’язань скоротився борг перед Нацбанком (з 18 млрд до 12 млрд грн), але зросли кошти клієнтів (зі 181,1 млрд до 202,7 млрд грн). На тлі зростання зобов’язань банку перед його клієнтами простежувалася тенденція, що вкладники воліли тримати гроші на поточних, а не депозитних рахунках. Для прикладу: вклади населення скоротилися на 2 млрд грн, а залишок на поточних рахунках зріс на 13 млрд грн.

  ПриватБанк прострочив рефінансування на 12 млрд грн і заблокував в інтернет-банкінгу Приват24 можливість проводити обмін гривні на іноземні валюти.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми