Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Банки очікують збільшення попиту на кредити

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: банки, кредити

  Згідно з опитуванням НБУ, найоптимістичніші очікування стосуються корпоративного кредитування.

  8656_1407792835.jpg (54.37 Kb)


  Банки очікують зростання кредитування у всіх сегментах протягом наступних 12 місяців, найоптимістичніші очікування стосуються корпоративного кредитування.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Економічні листопадові очікування: субсидії, 4G, пенсії

  Про це повідомив Національний банк України на своєму сайті з посиланням на підсумки проведеного в третьому кварталі поточного року опитування банків. Згідно з повідомленням, частка банків, які вважають, що корпоративне кредитування збільшиться протягом наступних 12 місяців, становила 76% (у II кварталі - 68%). Банкіри зазначили, що в третьому кварталі збільшився попит на всі види корпоративних кредитів. На думку опитаних банків, це пов'язано зі зниженням процентних ставок, потребами підприємств в обіговому капіталі та інвестиціях, а також необхідністю реструктурувати борги. За даними НБУ, близько третини опитаних банків прогнозують підвищення якості кредитного портфеля корпоративних клієнтів та домогосподарств.

  Опитування про умови кредитування проводиться Національним банком України щоквартально серед кредитних менеджерів 68 банків, на які припадає 97% загального обсягу активів банківської системи. Результати опитування є відображенням думки респондентів і не є оцінками чи прогнозами Національного банку України.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми