Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Банки очікують збільшення попиту на кредити

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: банки, кредити

  Згідно з опитуванням НБУ, найоптимістичніші очікування стосуються корпоративного кредитування.

  8656_1407792835.jpg (54.37 Kb)


  Банки очікують зростання кредитування у всіх сегментах протягом наступних 12 місяців, найоптимістичніші очікування стосуються корпоративного кредитування.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Економічні листопадові очікування: субсидії, 4G, пенсії

  Про це повідомив Національний банк України на своєму сайті з посиланням на підсумки проведеного в третьому кварталі поточного року опитування банків. Згідно з повідомленням, частка банків, які вважають, що корпоративне кредитування збільшиться протягом наступних 12 місяців, становила 76% (у II кварталі - 68%). Банкіри зазначили, що в третьому кварталі збільшився попит на всі види корпоративних кредитів. На думку опитаних банків, це пов'язано зі зниженням процентних ставок, потребами підприємств в обіговому капіталі та інвестиціях, а також необхідністю реструктурувати борги. За даними НБУ, близько третини опитаних банків прогнозують підвищення якості кредитного портфеля корпоративних клієнтів та домогосподарств.

  Опитування про умови кредитування проводиться Національним банком України щоквартально серед кредитних менеджерів 68 банків, на які припадає 97% загального обсягу активів банківської системи. Результати опитування є відображенням думки респондентів і не є оцінками чи прогнозами Національного банку України.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми