Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Нацбанк вирішив розкривати імена проблемних банків

 • Джерело: lb.ua.  → Ключові теги: НБУ, банки

  За останні три роки Національним банком України було закрито близько 90 банків, з яких близько 10 – за порушення норм фінансового моніторингу.

  9475_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Про це розповів глава департаменту фінмоніторингу НБУ Ігор Береза.

  За його словами, більшість порушників займалися відмиванням коштів або були задіяні в схемах по так званому “обналу”. Береза ​​розповів, що іноді банки навіть не підозрюють про те, що їх використовують у незаконній діяльності. З цієї причини регулятор посилив вимоги до банків щодо перевірки своїх клієнтів і аналізу здійснених ними фінансових операцій.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Пішов на дно" ще один український банк

  Банкір зазначив, що, незважаючи на посилення вимог НБУ, досі є банківські установи, котрі ігнорують їх. Для таких учасників банківської системи передбачені заходи впливу, зокрема штрафи.

  Так, за значні порушення або при виявленні фактів залучення банку до проведення операцій з відмивання грошей, або фінансування тероризму НБУ може оштрафувати банк в досить великому розмірі – до 1% від суми зареєстрованого капіталу, або навіть відкликати його ліцензію.

  Крім того, НБУ може відсторонити від роботи працівника, відповідального за фінмоніторинг. Береза ​​також повідомив, що з наступного року Національний банк буде публікувати детальну інформацію із зазначенням назви оштрафованого банку прямо на сайті НБУ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми