Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Нацбанк вирішив розкривати імена проблемних банків

 • Джерело: lb.ua.  → Ключові теги: НБУ, банки

  За останні три роки Національним банком України було закрито близько 90 банків, з яких близько 10 – за порушення норм фінансового моніторингу.

  9475_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

  Про це розповів глава департаменту фінмоніторингу НБУ Ігор Береза.

  За його словами, більшість порушників займалися відмиванням коштів або були задіяні в схемах по так званому “обналу”. Береза ​​розповів, що іноді банки навіть не підозрюють про те, що їх використовують у незаконній діяльності. З цієї причини регулятор посилив вимоги до банків щодо перевірки своїх клієнтів і аналізу здійснених ними фінансових операцій.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Пішов на дно" ще один український банк

  Банкір зазначив, що, незважаючи на посилення вимог НБУ, досі є банківські установи, котрі ігнорують їх. Для таких учасників банківської системи передбачені заходи впливу, зокрема штрафи.

  Так, за значні порушення або при виявленні фактів залучення банку до проведення операцій з відмивання грошей, або фінансування тероризму НБУ може оштрафувати банк в досить великому розмірі – до 1% від суми зареєстрованого капіталу, або навіть відкликати його ліцензію.

  Крім того, НБУ може відсторонити від роботи працівника, відповідального за фінмоніторинг. Береза ​​також повідомив, що з наступного року Національний банк буде публікувати детальну інформацію із зазначенням назви оштрафованого банку прямо на сайті НБУ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple запатентувала новий вид гаджетів Apple запатентувала новий вид гаджетів
Це підтверджує чутки про те, що виробник працює над гаджетом, що складається.
Microsoft серйозно оновить Windows 10 Microsoft серйозно оновить Windows 10
Італійський ресурс surface-phone поінформував, що у планах корпорації Microsoft повністю переробити головний елемент операційної системи – Робочий сті...
Названо головну Названо головну "родзинку" нового Android 8.1
Аndroid 8.1 Oreo буде більш ефективно виявляти додатки, що негативно впливають на автономність пристрою. Згідно з інформацією, отриманою журналістами ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми