Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Перелік банків, які перебувають "на грані" ліквідності

 • Джерело: finclub.net.  → Ключові теги: банки

  11 листопада закінчився четвертий місяць з моменту, коли вступили набули чинності вимоги НБУ щодо мінімального статутного капіталу в 200 млн грн.

  4075_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Порівняно з ситуацією місяць тому, коли сім банків не мали зареєстрований статутний капітал на 200 млн грн, зараз ситуація покращилася. У жовтні Айбокс Банк завершив докапіталізацію.

  За даними Мін’юсту, на 13 листопада шість банків мають статутні капітали менше 200 млн грн. Але акціонери одного з них, Кредит Оптима Банку (капітал – 120 млн грн) родини Бойка, сьогодні повинні схвалити залишення банківського ринку.

  Тому питання збільшення капіталу залишається актуальним лише для п’яти установ. Зареєстрований статутний капітал банку «Центр» громадянина Франції Хамеда Аліхані становить 120 млн грн. Капітал “Альпарі Банк” українця Бахтарі Хедаятоллах також не змінювався – 122 млн грн, як і капітал банку «Портал» Ігоря Колосніцина – 125 млн грн (оголосили додемісію до 200 млн грн), або Полікомбанку сім’ї Тарасовець – капітал 145 млн грн.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 2018 р. різко зростуть зарплати вчителів

  Капітал Українського банку реконструкції і розвитку дорівнює 120 млн грн, але китайці Дуншен і Чжунюн отримали дозволи НБУ на купівлю банку й збільшення його капіталу до 244 млн грн.

  Згідно з оборотно-сальдовим балансом банків на 1 жовтня, у графі 5004 “Внески за незареєстрованим статутним капіталом” внески числилися у банку «Центр» (80 млн грн), Альпарі Банку (78 млн грн). Внесок в 80 млн грн навіть «є» у Кредит Оптима Банку, який «передумав» докапіталізуватися. Коштів не було в Полікомбанку, УБРР і банку «Портал».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Xiaomi анонсував появу телефону для Xiaomi анонсував появу телефону для "мажорів"
Китайський виробник Xiaomi почав продаж свого найпотужнішого смартфону Mi Mix 3 у форм-факторі слайдера.
Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми