Банки. Кредити. Депозити Автор: admin Друкувати

Що потрібно щоб взяти кредит в Україні?

 • Джерело: businessua.com.

  Важко знайти людину, яка б не користувалася кредитами. Позичати гроші до зарплати зовсім не соромно, адже це допомагає вам отримувати товари та послуги саме тоді, коли вони потрібні, а також стимулює економіку. Сучасний ринок кредитування пропонує клієнтам безліч цікавих пропозицій, але щоб скористатися ними, треба знати, що потрібно для оформлення кредиту.


  8000_images.jpg (7.11 Kb)


  Якщо ви прокинулися із думкою «хочу взяти кредит!», то в першу чергу, треба визначитися з метою кредитування. Якщо вам потрібна невелика споживча позика на шопінг або розваги, то краще обирати нецільові кредити. А от якщо ви збирайтеся придбати авто, квартиру та інше дороге майно, то краще обрати цільову позику — скоріше за все, банк напряму розрахується із продавцем. Нецільові кредити більш зручні, але й коштують набагато дорожче, тож варто чекати більш високої відсоткової ставки.

  Які документи потрібні для того, щоб взяти кредит в Україні?

  Якщо ви збираєтеся звернутися за отриманням кредиту, то вам треба підготувати наступні документи:

  1. Довідка про доходи. Її можна отримати по місцю вашого працевлаштування — за умови, що ви працюєте офіційно та платите податки. Вона виглядає як спеціальна форма, що містить у собі відомості про усі ваші доходи за певний період часу. Якщо ви працюєте неофіційно, то підтвердити своє джерело доходу стає майже неможливо. Виписка з ваших банківських рахунків може допомогти в отриманні невеликих позик, але на серйозні суми розраховувати не варто.
  2. Паспорт громадянина України. Тут все дуже просто — підійдуть як старі, так і нові біометричні паспорти. Про всяк випадок варто підготувати декілька ксерокопій, якщо знадобиться прикріпити їх до заявки. Якщо паспорту немає, можна спробувати отримати кредит з будь-яким іншим документом, що підтверджує вашу особистість — правами, студентським квитком, тощо.
  3. Код платника податків. Це один з найважливіших документів для отримання кредиту, адже саме по ньому банк буде перевіряти вашу кредитну історію.
  4. Виписка про володіння майном. А саме автомобілем, нерухомістю, дорогою технікою, тощо. Якщо сума, на яку ви збираєтеся взяти кредит в Україні буде великою, може знадобитися застава.
  5. Якщо ви берете цільовий кредит, то потрібно буде надати банку документи, які підтверджують договір із продавцем товару чи послуги, наприклад, будівельний кошторис.

  Збирати усі ці документи може бути дуже довго та клопітно. Чим більше сума позики — тим складніше її отримати, навіть якщо на руках буде усе необхідне. Якщо ви бажаєте взяти кредит в Україні та уникнути зайвого клопоту, то ми рекомендуємо вам звернутися до мікрофінансової організації. Швидкі позики від МФО потребують лише два документи для оформлення — паспорт та код. На те, щоб отримати їх піде лише 15-30 хвилин, тож такий спосіб кредитування є ідеальним, коли гроші потрібні терміново.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми