Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Екс-власник "Приватбанку" вимагає від України грошей

  • Джерело: biz.censor.net.ua.  → Ключові теги: Приватбанк

    Колишній співвласник націоналізованого "Приватбанку" Геннадій Боголюбов вимагає від уряду України повернення втрачених коштів в "Приватбанку".

    5505_287238_default.jpg (66.9 Kb)

    Про це йдеться в листі Боголюбова уряду України від 6 листопада, текст якого має у своєму розпорядженні Українські новини.

    Як повідомляється, Боголюбов 6 листопада направив уряду України повідомлення з вимогою компенсації за "незаконну експропріацію" його частки і засобів в "Приватбанку". Боголюбов не повідомляє загальну суму претензій, при цьому уточнює, що в разі відмови він як громадянин Великобританії звернеться до незалежного третейського суду. Бізнесмен посилається на двосторонній інвестиційний договір між Сполученим Королівством та Україною, спрямований на захист іноземних інвесторів в Україні від 1993 року.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні введуть абонплату на гарячу воду та опалення

    У своєму зверненні Боголюбов описує обставини, при яких працював "Приватбанк" протягом 2015-2016 років, вказуючи, що це був самий капіталізований банк на кінець 2015 року.

    Крім того, в своєму листі Геннадій Боголюбов підтвердив наявність громадянства 4 країн. Зокрема, у своєму зверненні до уряду він вказав, що є громадянином України, Великобританії, Ізраїлю та Кіпру. Також він вказав, що він проживає в Женеві, Швейцарія.

    Боголюбов зазначив, що протягом жовтня-грудня 2016 року Нацбанк різко поміняв свої вимоги до банку, поставивши його під навмисне тиск.

    На думку Боголюбова, Україна вела успішну скоординовану медіакампанії для дестабілізації ситуації з "Приватбанком", після чого послідувала націоналізація фінустанови.

    До націоналізації "Приватбанку" в грудні 2016 року, Геннадій Боголюбов був його співвласником (33,25% акцій).

    У грудні 2016 року Кабінет міністрів прийняв рішення націоналізувати "Приватбанк".

    Під час роботи тимчасової адміністрації борги перед акціонерами банку і пов'язаними з ним особами (в тому числі і єврооблігації) потрапили під механізм bail-in (конвертація в капітал). Загальна сума проведеного bail-in склала 29,4 млрд грн.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max  Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max
iPhоne 15 Pro Max зміг здивувати навіть найвибагливіших користувачів. Смартфон став ще потужнішим і швидшим, і у нього з'явилися нові опції. При цьому...
Чем занимается бывший ТОП-менеджер Чем занимается бывший ТОП-менеджер "Нафтогаза" Александр Кацуба: частная добыча газа, финансовые услуги, волонтерство
Александр Кацуба стал известен в начале 10-х годов благодаря работе в государственных энергетических гигантах. Выходцы из известной в Харькове бизнес-...
Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000 Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000
Ласкаво просимо в захоплюючий світ пасивного доходу! Якщо ви шукали спосіб легко заробити гроші, насолоджуючись вільним часом, не шукайте далі. Сьогод...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми