Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Експерти Dragon Capital склали рейтинг найкращих банків України

 • Джерело: nv.ua.  → Ключові теги: банки

  Учасники рейтингу — це установи з числа найбільших у країні, які мають відмінний фінансовий стан, прибутковість, підтримку з боку акціонерів і довіру вкладників.

  7464_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

  Експерти Dragon Capital і видання "Новое время" склали рейтинг найбільш надійних кредитних установ в Україні.

  Учасники рейтингу — це установи з числа найбільших у країні, які мають відмінний фінансовий стан, прибутковість, підтримку з боку акціонерів і довіру вкладників. І якщо раптом Нацбанк вирішить організувати нову "велику чистку" на ринку, ці 15 установ її швидше за все переживуть, зберігши і себе, і гроші клієнтів.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні різко подорожчають ціни на продукти харчування

  Коротке визначення надійного банку українською — найбільша установа, причому або державна, або така, що належить іноземному профільному власнику. Основними критеріями оцінки були: достатність капіталу, ліквідність, довіра вкладників, підтримка акціонерів, прибутковість банку, якість активів і якісні показники.

  Отже, Топ-15 банків в Україні виглядає наступним чином: 1. Райффайзен Банк Аваль 2. Креді Агріколь Банк 3. Сітібанк 4. Ощадбанк 5. Укрсиббанк 6. Прокредит Банк 7. ОТП Банк 8. Укрексім-банк 9. Кредобанк 10. ПУМБ 11. Укргазбанк 12. Альфа-банк 13. Приватбанк 14. Укрсоцбанк 15. Банк Південний В Dragon Capital впевнені: безбоязно зберігати депозити можна в будь-якому банку зі списку топ-15. Але це не означає, що вдасться заробити на вкладі. Сьогодні вітчизняні фінустанови не особливо потребують депозитів. Тому багато хто із них пропонують низьку ставку. І вкладник, наприклад, Укрсиббанку, піврічної гривневий депозит в якому має нульову прибутковість, просто отримує місце для зберігання своїх заощаджень.

  Схожі умови, як правило, пропонують ті банки, які розташувалися на верхніх щаблях топ-15: вони воліють тримати ставку нижче рівня інфляції.

  А от максимально щедрі структури — вони всі опинилися в хвості рейтингу НВ — обіцяють за депозит 14-15 % річних. Значить, на вкладах з урахуванням інфляції можна заробити 2-3 % в рік, але і в цьому випадку прибутковість буде мінімальною. Експерти запевняють, що епоха банківських катаклізмів нині вже позаду. “Зараз у нас банківська система найнадійніша за останні 15 років, — говорить Сергій Фурса, фахівець відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital. — Тому що з ринку прибрали структури, які не можуть жити нормально".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми