Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Вивести валюту за кордон стане складніше

 • Джерело: biz.censor.net.ua.  → Ключові теги: НБУ, валюта

  Національний банк України спрощує порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти в готівковій формі і удосконалює порядок її вивезення.

  1893_19_main_new_1503923931.jpg (44.91 Kb)


  Відповідні зміни затверджені постановою правління НБУ №127 від 12 грудня "Про внесення змін до Інструкції про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України", яка набирає чинності з 14 грудня.

  Як наголошується в повідомленні, на сьогодні фізичні особи-українці можуть ввозити в Україну готівку на суму понад 10 тис. Євро в еквіваленті за умови письмового декларування митному органу в повному обсязі, а також при наявності документів, що підтверджують зняття готівки з рахунків у фінансових установах, і квитанції про здійснення валютно-обмінної операції з цими готівкою, якщо така мала місце, на суму, що перевищує 10 тис. євро в еквіваленті.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВВП України зросте на 3,5% - Moody's

  "Надалі українці зможуть ввозити таку суму без підтверджуючих документів, тобто тільки за умови її письмового декларування митному органу в повному обсязі", - наголошується в повідомленні.

  У той же час Національний банк уточнив, що вивезення за межі України фізичними особами-резидентами готівки в сумі понад 10 тис. Євро в еквіваленті здійснюється при наявності документів, що підтверджують зняття ними готівки з власних рахунків в банках, і квитанції про здійснення валютно-обмінної операції з цими готівкою (в разі здійснення такої операції) на суму, що перевищує в еквіваленті 10 тис. євро.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми