Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Вивести валюту за кордон стане складніше

 • Джерело: biz.censor.net.ua.  → Ключові теги: НБУ, валюта

  Національний банк України спрощує порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти в готівковій формі і удосконалює порядок її вивезення.

  1893_19_main_new_1503923931.jpg (44.91 Kb)


  Відповідні зміни затверджені постановою правління НБУ №127 від 12 грудня "Про внесення змін до Інструкції про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України", яка набирає чинності з 14 грудня.

  Як наголошується в повідомленні, на сьогодні фізичні особи-українці можуть ввозити в Україну готівку на суму понад 10 тис. Євро в еквіваленті за умови письмового декларування митному органу в повному обсязі, а також при наявності документів, що підтверджують зняття готівки з рахунків у фінансових установах, і квитанції про здійснення валютно-обмінної операції з цими готівкою, якщо така мала місце, на суму, що перевищує 10 тис. євро в еквіваленті.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВВП України зросте на 3,5% - Moody's

  "Надалі українці зможуть ввозити таку суму без підтверджуючих документів, тобто тільки за умови її письмового декларування митному органу в повному обсязі", - наголошується в повідомленні.

  У той же час Національний банк уточнив, що вивезення за межі України фізичними особами-резидентами готівки в сумі понад 10 тис. Євро в еквіваленті здійснюється при наявності документів, що підтверджують зняття ними готівки з власних рахунків в банках, і квитанції про здійснення валютно-обмінної операції з цими готівкою (в разі здійснення такої операції) на суму, що перевищує в еквіваленті 10 тис. євро.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми